facebook
Marco Polo - Dreams Aventuras Riviera Maya -

Dreams Aventuras Riviera Maya


Dreams Aventuras Riviera Maya - nechte se romzazlovat!
Perfektní poloha v Puerto Aventuras, okouzlující přístavní vesnici, která se nachází pouhé 3 minuty od nedalekých golfových hřišť, 15 minut jižně od Playa Del Carmen a 20 minut od mayských ruin v Tulumu.Dreams Aventuras Riviera Maya nabízí téměř nekonečné množství potěšení. Hosté všech věkových kategorií zde zažijí UnlimitedLuxury - široké zázemí v čele s prostornými pokoji a apartmány s krásným výhledem, gurmánské možnosti stravování, neomezené množství špičkových lihovin a 24hodinový concierge servis - to vše bez náramků.


Hosté se mohou zabavit minigolfem, bezplatným green fee na nedalekém golfovém hřišti, potápěčské centrum s certifikací PADI a Dolphin Dreams by Dolphin Discovery, jeden z nejoblíbenějších programů na světě největších delfinárií v oblasti letoviska Riviera Maya. K odpočinku slouží lázně Dream Spa by Pevonia®, které nabízejí velkorysé hýčkání. Pro páry resort nabízí svatební balíčky, balíčky pro líbánky a výročí.


Fotogalerie


O hotelu

V odlehlé zátoce severně od tajemného Tulumu a jeho ruin a jižně od energické oblasti Playa del Carmen se nachází Dreams Aventuras Riviera Maya. Resort s výhledem na přístav plný jachet a Karibské moře. Zažijete zde téměř nekonečné množství potěšení a neomezený luxus s All Inclusive - všech jídel a občerstvení, neomezeného množství špičkových lihovin, pokojové a concierge služby a další služby v 305 pokojích a apartmánech. Hosté s ještě vytříbenějším vkusem mají k dispozici Preferred Club, požitky v čele s předkrmy a dezerty v salónku Preferred Club určeném pouze pro členy, vylepšené služby koupelnové vybavení a další.
Nabídka ubytování sahá od luxusních a rodinných pokojů až po novomanželské, Preferred Club a master suity s krásným výhledem. Všechny mají vlastní balkon nebo terasu, denně obnovovaný minibar, dvakrát denně úklid, luxusní koupelnové vybavení a další.

Stejně zajímavá jsou i odlehlá plážová místa resortu, slaměné slunečníky a klidný bazén určený pouze pro dospělé.
Hosté zde najdou gurmánské restaurace bez nutnosti rezervace, včetně pěti možností à la carte, bufetu, grilu a kavárny.
Ve čtyřech slavnostních barech a saloncích se podávají neomezené množství špičkových alkoholických nápojů. Možnosti stravování umožňují hostům vychutnat si pozdní noční v kavárně Coco Café. Nebo zůstaňte na pokoji a objednejte si pokojovou službu. To vše je k dispozici v kteroukoli denní či noční hodinu. 
Volný čas můžete strávit na minigolfovém hřišti, v delfináriu Dolphin Dreams přímo na pozemku hotelu, v kurzu PADI. K dispozici je Gold Palm certifikované potápěčské centrum, Euro-bungee, fitness centrum, windsurfing, bezplatné green fee v okolí a další.
Pro odpočinek mohou hosté navštívit lázně Dream Spa by Pevonia® s nabídkou hýčkání s vodoléčbou, ponořením do vody a relaxací, bazény, masážní procedury a speciální lázeňské balíčky. To vše a ještě více.

Všichni hosté mají v ceně UNLIMITED-LUXURY:
- Neomezený přístup ke gurmánským restauracím à la carte bez nutnosti rezervace.
- Neomezené množství mezinárodních a domácích špičkových lihovin
- Neomezené množství přírodních ovocných šťáv a nealkoholických nápojů
- 24hodinový pokojový* a concierge servis
- Obsluha u bazénu a na pláži
- Denně osvěžovaný minibar s nealkoholickými nápoji, džusy, balenou vodou a pivem
- Denní úklid
- Nekonečné denní aktivity a živá noční zábava
- Tematické večírky, bary u oceánu a zábavní podniky
- Nejsou vyžadovány žádné náramky
- Všechny poplatky a spropitné v ceně
- Užívejte si bezplatné Wi-Fi

Oficiální hotelové stránky dreamsresort.com

Lokalita

Perfektní poloha na vyhrazené pláži v Puerto Aventuras, 20 minut severně od starobylého a tajuplného Tulumu.
jen 15 minut jižně od vzrušujícího Playa del Carmen, Dreams Puerto Aventuras vás přivítá křišťálovými bazény,
skrytými plážemi a stínem palem a slaměnými slunečníky. V okolí najdete skvělé golfové hřiště a malebnou tržnici, restaurace i živé delfíny.

Popis pokojů

Každý z našich 305 pokojů nebo apartmánů v Dreams Aventuras Riviera Maya je rodinný a plný luxusu pro vaše maximální pohodlí a komfort. Vyjděte na svůj soukromý balkon nebo terasu, odkud se vám naskytne nádherný výhled na moře, azurový Karibik, svěží zahrady, romantické západy slunce nebo krásné bazény. Výhledy jsou dokonalé jako z pohlednice. Vychutnejte si chladivý nápoj z denně osvěžovaného minibaru. Odpočívejte u kabelové televize. Zdřímněte si. Koupelna je prostorná a vybavená osobními potřebami.
 
Všechna apartmá mají následující vybavení:
- Postel velikosti King size nebo dvě manželské postele
- Soukromou terasu nebo balkon
- Toaletní stolek
- Vana (ve vybraných pokojích) a sprcha
- Fén na vlasy
- Župany a pantofle
- Úklid dvakrát denně
- 24hodinová pokojová služba*
- Kabelová televize
- Klimatizace s ovládáním klimatizace na pokoji
- telefon s přímou volbou
- Denně osvěžovaný minibar s pivem, džusy, nealkoholickými nápoji a dalšími nápoji a balenou vodou
- CD/DVD přehrávače
- Budík s dokovací stanicí MP3
- elektronický trezor na pokoji
- Elektronické klíče
- Kávovar
- Služba Concierge, umístěná ve vstupní hale
- Napařovač tkanin
- Všechny pokoje a apartmá jsou nekuřácké

Typy pokojů v Dreams Aventuras Riviera Maya

Deluxe s výhledem na bazén nebo oceán
Kromě výše uvedeného vybavení nabízí pokoj Deluxe View manželskou postel s baldachýnem, dvě manželské postele (v pokoji Deluxe Pool nebo Ocean View), šatní skříň, psací stůl, pohovku (vybrané pokoje), kompletní koupelnu s vodní skříňkou, jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou toaletou, vanou (vybrané pokoje) a soukromý zařízený balkon nebo terasu s výhledem do zahrady, na bazén nebo na oceán. Pokoje s výhledem na bazén se nacházejí v přízemí, 2. a 3. patře a pokoje s výhledem na oceán se nacházejí ve 3. až 6. patře. Na vyžádání jsou k dispozici rozkládací lůžka pro ubytování až 4 osob v pokoji s 1 manželskou postelí velikosti king size.

Deluxe Swim Out
Pokoj Deluxe Swim Out nabízí kromě výše uvedeného vybavení postel s baldachýnem velikosti king size, dvě manželské postele, šatnu, psací stůl, pohovku (vybrané pokoje), kompletní koupelnu se skříňkou na vodu, jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou toaletou, soukromou terasu s přímým přístupem k jednomu z bazénů, který protéká před každou terasou s tropickým výhledem. 

Deluxe s výhledem na západ slunce
Kromě výše uvedeného vybavení nabízejí pokoje Deluxe Sunset view úžasný výhled na delfíny v Dolphin Dreams delfinárium, což vám umožní sledovat delfíny z pohodlí vlastního zařízeného pokoje balkonu. K vybavení pokoje patří postel velikosti king size nebo dvě manželské postele, šatní skříň, psací stůl, pohovka (vybrané pokoje), kompletní koupelna se skříňkou na vodu, jedno- nebo dvoulůžkovou toaletou, vanou (vybrané pokoje). Pokoje s výhledem na západ slunce se nacházejí na 4. až 6. patře. V pokoji s 1 manželskou postelí velikosti king size jsou k dispozici rozkládací lůžka, na kterých se mohou ubytovat až 4 osoby, na vyžádání.

Rodinné apartmá Deluxe s výhledem do zahrady, na bazén nebo na oceán
Kromě výše uvedeného vybavení nabízí rodinné apartmá Deluxe dvě manželské postele, šatní skříň, psací stůl, skrytou pohovku, plnohodnotnou koupelnu s vanou a toaletními potřebami, koupelnu se skříňkou na vodu a jedno- nebo dvoumístnou toaletou a soukromý zařízený balkon nebo terasu s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře, nebo výhledem na oceán. Pokoje s výhledem do zahrady se nacházejí v 1. patře, pokoje s výhledem na bazén ve 2. a 3. patře.
a pokoje Ocean View se nacházejí ve 3. až 6. patře.

Rodinné apartmá Deluxe Swim Out
Kromě výše uvedeného vybavení nabízí Family Suite Swim out dvě manželské postele, šatní skříň, psací stůl, skrytou pohovku, kompletní koupelnu s vodní skříňkou a jednoduchou nebo dvojitou toaletou a soukromou terasu s přímým přístupem k jednomu z bazénů. který protéká před každou terasou s výhledem na bazén.

Honeymoon Hot Tub Sunset View
Pokoje Honeymoon Hot Tub Sunset View nabízejí kromě výše uvedeného vybavení také výhled na západ slunce, postel velikosti king size, venkovní vířivou vanu pro dvě osoby na terase, šatní skříň, psací stůl, kompletní koupelnu, vodní skříňku a jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou toaletní skříň a soukromou zařízenou terasu nebo balkon. Pokoje s výhledem na západ slunce se nacházejí ve 3. a 5. patře. Tato kategorie pokojů se nenachází v sekci Preferred Club, ale její hosté mají plný přístup do salónku Preferred Club a do všech pokojů v této sekci.

Pokoje typ Preferred Club
- Preferred Club Ocean View
- Preferred Club Sunset  View
- Preferred Club Family Suite
- Preferred Club Master Suite Ocean View

Všechna apartmá Preferred Club nabízejí následující doplňkové vybavení a služby:
- Osobní přihlášení a odhlášení s concierge služby
- Status a vybavení pro preferované ubytování
- Soukromý salonek Preferred Club
- Modernizovaný minibar a koupelnové doplňky
- Župany a pantofle
- Bezplatný vstup do mokrých částí lázní od 13:00 až 14:00 hodin každý den.
- Bezplatný přístup k počítači v klubu Preferred Salonek
- Nabídka polštářů
- Denní kontinentální snídaně, odpolední teplá a studené předkrmy a vynikající dezerty a vybrané likéry podávané v salónku 
- Bezplatné noviny na pokoji každý den (v angličtině a španělštině)

Restaurace, bary, stravování

Dreams Aventuras Riviera Maya nabízí osm mezinárodních restaurací: pět à la carte, bufet, gril a kavárnu. Stravování si mohou hosté vychutnat pozdní noční občerstvení v kavárně Coco Café. Nebo zůstaňte doma a objednejte si pokojovou službu. To vše je k dispozici v jakémkoli hodinu ve dne i v noci. Otevírací doba všech restaurací se v průběhu týdne střídá. Počet restaurací otevřených pro jednotlivá jídla je závisí na obsazenosti.

Barefoot Grill | Obědy od 11:00 do 17:30 a večeře od 18:30 do 22:00 (pouze pondělí a čtvrtek)
- Lahodné grilované speciality a pizza z cihlové pece podávané na pláži.
- "Barefoot at Night" v pondělí a ve čtvrtek večer, kde se podává pravá pizza z cihlové pece a italská "trattoria".
- Přibližná kapacita: 20 míst
- Oblečení: Neformální

Coco Café/Gelato Factory | 24 hodin
- Kavárna, kde se denně podává prvotřídní káva a lahůdky v neformální a uvolněné atmosféře.
- Otevřeno pro pozdní noční občerstvení, kde se podávají polévky, hot dogy, sendviče, jogurty, ovoce, panini, pizza a preclíky.
- Oblečení: Ležérní

El Patio | Večeře 18:00-23:00 hod.
- À la carte restaurace s nabídkou autentické mexické kuchyně
- Přibližná kapacita: 120 míst
- Oblečení: Casual

Gohan | Otevřeno od 18:00 do 23:00 hod.
- Zastavte se na sushi v tomto à la carte sushi salonu.
- Oblečení: Vhodný pro neformální

Oceana | Večeře 18:00-23:00 hod.
- Různé čerstvé grilované místní a mezinárodní speciality z mořských plodů podávané à la carte.
- Přibližná kapacita: 85 míst
- Oblečení: Casual
- Pouze pro dospělé

Portofino | Večeře 18:00-23:00 hod.
- À la carte restaurace s autentickými chutěmi italské kuchyně.
- Přibližná kapacita: 111 míst
- Oblečení: Společenský

Seaside Grill | Oběd 11:00-17:00 a večeře 18:30-23:00 hod.
- Nabídka lehkého občerstvení během dne až po plnohodnotné jídlo k večeři, kde se podává steakové menu à la carte.
- Přibližná kapacita: 90 míst
- Oblečení: Neformální
World Café | Snídaně 7:00 - 11:00, oběd 12:30 - 15:00 a večeře 18:00 - 23:00.
- Restaurace ve stylu bufetu, kde se podávají místní a mezinárodní speciality a klasická jídla s tematickými večery.
- Přibližná kapacita: 143 míst
- Oblečení: Neformální

BARY
Rezort nabízí čtyři bary a salónky, kde se podávají špičkové mezinárodní i domácí lihoviny, od plaveckého až po noční.
hudební salonek. Všechny bary jsou otevřeny v různé dny v týdnu.

Barracuda | Otevřeno od 10:00 do 18:00 hod.
- Bosý bar na pláži, kde se podávají tropické nápoje.

Desires | Otevřeno od 18:00 do 1:00 hod.
- Užijte si noc v našem sportovním baru/hudebním salónku se dvěma jedinečnými terasami, kde se podávají mezinárodní a národní pokrmy.
nápoje

Manatees | Otevřeno od 10:00 do 18:00 hod.
- Zaplavte si a vychutnejte si koktejl v zóně určené pouze pro dospělé

Sugar Reef | Otevřeno od 10:00 do 23:00; Swim-Up Service od 10:00 do 17:00.
- Odpočívejte na slunci nebo ve stínu nebo si zaplavte a vychutnejte si přitom chladivé koktejly včetně mezinárodních nebo národních značek, džusů a nealkoholických nápojů

Fitness a lázně

SPA/FITNESS DREAMS SPA BY PEVONIA®
Hodiny: 8:00 - 20:00 hod.
Pro hosty, kteří hledají útočiště pro své smysly, jsou určeny lázně Dreams Spa by Pevonia® o rozloze téměř 2 583 m2,
nabízí vznešenou atmosféru čistého požitkářství kombinující hydroterapii a domorodé procedury vytvářející osvěžující atmosféru osvěžující a klidný zážitek.

- 5 vnitřních a venkovních léčebných kabin - včetně
apartmá pro jednotlivce a páry
- Kompletní lázeňská nabídka tělových procedur a omlazování
terapií a hydroterapie
- Salonek s barem s čerstvým ovocem
- Parní lázeň a sauna
- Reflexní terapie, aromaterapie a další exotické a
domorodé procedury
- Vichy, švýcarské a další osvěžující sprchy
- Velké venkovní vířivky
- Venkovní masážní palapy
- Kosmetický salon
- Lázeňský butik
- Vnitřní masážní místnosti
- Lázeňské procedury pro teenagery a děti
- Prestižní řada výrobků pro péči o pleť

Aktivity v hotelu a okolí

AKTIVITY/ZÁBAVA
VNITŘNÍ/VENKOVNÍ AKTIVITY
- Delfínárium*
- Nafukovací hračky do vody
- Stolní hry
- Vodní volejbal a plážový volejbal
- Centrum jízdních kol
- Jóga
- Aerobik a vodní aerobik
- Ping-pong
- Výuka tance, vaření, koktejlů a španělštiny
- Pěší prohlídky Puerto Aventuras
- Filmy na velkém plátně na pláži
- Velkolepá živá vystoupení
- Tematické večery a slavnostní akce pod širým nebem
- Bezplatné green fee a golf*
- Bocce-ball
- Kulečník
- Tenis v blízkosti*
- Aktivity pro teenagery
- Výlety a exkurze*
- Malování a keramika*
- Dětský sprejový park


VODNÍ SPORTY
- Plachtění
- Kajaky
- Šnorchlování
- Katamarány
- Úvodní lekce potápění v bazénu
- Potápěčské centrum s certifikací Gold Palm*
- Motorizované vodní sporty*
- Katamarány
* Mohou být účtovány další poplatky


BAZÉNY
Dreams Puerto Aventuras má dva bazény a dvě vířivky. Hlavní bazén má vyhrazený pro plavání malých dětí.
V blízkosti delfinária se nachází bazén určený pouze pro dospělé. Bazény jsou vyhřívané. 
- Hlavní bazén  - Dětský bazén se nachází ve vyhrazené části hlavního bazénu.
- Bazén pouze pro dospělé 
- Vířivka č. 1 - Nachází se v blízkosti hlavního bazénu
- Vířivka č. 2 - Nachází se v blízkosti bazénu pouze pro dospělé. Pro použití osobami staršími 18 let


Proč si vybrat tento hotel

  • Perfektní poloha v Puerto Aventuras, okouzlující přístavní vesnice, která se nachází pouhé 3 minuty od nedalekých golfových hřišť, 15 minut jižně od Playa Del Carmen a 20 minut od mayských ruin v Tulumu.
  • Delfínárium Dolphin Dreams společnosti Dolphin Discovery přímo na místě, které umožňuje hostům plavat s roztomilými delfíny a kapustňáky.
  • Intimní resort s pohodlnými, krátkými pěšími vzdálenostmi mezi pokoji, zařízeními resortu, bazény a pláží.
  • Krásná část resortu určená pouze pro dospělé včetně soukromého bazénu s barem a soukromé restaurace.
  • Autentická cihlová pec u Barefoot Grillu, která hostům nabízí vynikající pizzu ve dne i v noci.
  • Přírodní bazén se slanou vodou na pláži obklopený korály a exotickými rybami, který nabízí vynikající místo pro šnorchlování.
  • Potápěčské centrum PADI Gold Palm společnosti ProDive Mexico přímo v areálu, které nabízí různé možnosti potápění a šnorchlování.
  • Bezplatné greeny v nedalekém golfovém klubu Riviera Maya a zvýhodněné ceny na FlingGolf.
  • Blízkost místních zajímavých míst s možností výletů, včetně mayských ruin v Tulumu a eko-zábavního parku Xel-Ha.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading