facebook
Marco Polo - Casa Corcovado Jungle Lodge -

Casa Corcovado Jungle Lodge

Zažijte mimořádné a nezapomenutelné zážitky na jihu Kostariky v národním parku Corcovado a oceňované lodži Casa Corcovado Jungle Lodge.


Fotogalerie


O hotelu

Lodž se nachází v divoké a odlehlé přírodě na břehu Tichého oceánu a na hranicích n.p. Corcovado, který je proslulý bohatou faunou a florou. Zvolit si můžete mezi 2-6 nocemi s plnou penzí a bohatým programem - výlety do divočiny i na moře. 

Do lodže nevedou žádné cesty, dostat se sem musíte po vodě, po řece Sierpe. Až sem přijedete sami, nebo s naším průvodcem po zemi, či letecky ze San Jose, bude tu na vás čekat místní průvodce, který vás do lože dopraví. Už vlastní 90 min plavba je zážitek, který vás naladí na nádherný pobyt na tomto odlehlém místě plným jedinečné přírody. Cestou budete potkávat krokodýly, divoké opice a petrobarevné ptáky. Na konci se dostanete do ústí řeky a na březích oceánu budete moci spatřit delfíny, nebo dokonce velryby. 

Po příjezdu do lodže vás čeká vřelé přivítání, osvěžující koktejl a oběd. Volný čas můžete strávit u jednoho ze dvou bazénů, v baru, skvělé restauraci, na vyhlídce Margarita Sunset Point, nebo na písečné pláži, která je vzdálena asi 500m (možnost odvozu taxíkem). K dispozici je také možnost nechat si vyprat oblečení.
Součástí každého pobytového balíčku je plná penze a výlety.
V ceně je vždy:

3 dny / 2 noci
: ubytování s plnou penzí, celodenní výlet s lok. průvodcem do n.p. Corcovado, zpáteční transfer ze Sierpe.

4 dny / 3 noci, nebo 5 dní / 4 noci: ubytování s plnou penzí, celodenní výlet s lok. průvodcem do n.p. Corcovado a celodenní výlet lodí na ostrov Caňo, zpáteční transfer ze Sierpe.

7 dní / 6 nocí: ubytování s plnou penzí, celodenní výlet s lok. průvodcem do n.p. Corcovado a celodenní výlet lodí na ostrov Caňo, a celodenní výlet na koni nebo na kajaku do San Josecito, zpáteční transfer ze Sierpe.

Pozn: na cestu si neberte zavazadlo těžší než 12 kg kvůli omezenému místu při transferu.

Lokalita

Lodž Casa Corcovado Lodže se nachází v jižní části Kostariky. Vstupní bod je městečko Sierpe. Odtud následuje cca 90 min plavba k Tichému oceánu a n.p. Corcovado.
Cesta do Sierpe buď vozem ze severu např. kolem n.p. Los Quetzales, nebo n.p. Manuel Antonio, případně letecky ze San Jose na malé letiště Drake Bay Airport.

Popis pokojů

Ubytování v luxusně zařízených bungalovech typu

  • Honeymoon Suite: bungalovy jsou umístněné v privátní části zahrady, aby pár měl zaručené soukromí, jsou příjemně a účelně vybavené s vlastní koupelnou. Postel je vybavena sítí proti moskytům.

  • Deluxe Bungalow:  vlastní privátní zahrada, 1x queen bed + 2-3 přistýlky. kompletně vybavená koupelna, venkovní sprcha atd.

  • Junior Suite: největší ze všech typů bungalovů, každý je rozdělen na dva propojené Jr. Suite. V každé suite je privátní koupelna,  1x lůžko typu Queen size + jednolůžko.  Součástí suity je i gazebo  a v obývacím pokoji rozkládací sofa. 

Restaurace, bary, stravování

V lodži naleznete stylovou restauraci Los Vitrales a bary El Bosque. 

Fitness a lázně

Masáže: ano

Aktivity v hotelu a okolí

V každém pobytovém balíčku nalezte aktivity, které zde nemůžete minout (viz. popis hotelu). Aktivit ale můžete zažít mnohem více. Naleznete je na casacorcovado.com 


Proč si vybrat tento hotel

  • Jedinečný poznávací pobyt na 2 až 6 nocí na břehu Tichého oceánu a n.p. Corcovado
  • Divoká příroda v okolí a nadstandardní služby a pohodlí lodže
  • Výlety do n.p. Corcovado i plavba do ostrovní rezervace Isla del Caňo
  • Možnost zvolit si délku pobytu podle vlastního přání
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading