facebook
Marco Polo - Sands Suites Resort + Spa -

Sands Suites Resort + Spa

Kdo hledá na Mauritiu opravdovou kvalitu, ten obvykle musí volit mezi velkými hotelovými komplexy. V tomto srovnání působí Sands docela komorně a útulně, s důrazem na detaily. Je velmi žádoucí pro romantické povahy, na své si tu ale přijdou golfisté - viz nedaleké hřiště Tamarina. Kulisa stejnojmenné hory přes zátoku či legendární skály Le Morne stejně jako častá možnost zaplavat si s delfíny, to jsou devízy nezapomenutelné dovolené.


Fotogalerie


O hotelu

Menší, velmi pečlivě udržovaný hotelový areál nabízí klasickou lobby s recepcí, hlavní restaurant Tamarind Terrace, specializovaný restaurant Spices, plážový restaurant Pink Pepper Corn, bar, sluneční terasa s bazénem (vířivka), lehátky a slunečníky. V areálu je také obchůdek a internetový koutek (připojení zdarma). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Na západním pobřeží v oblasti Wolmar - Flic en Flac, na okraji zátoky s výhledem na městečko Le Tamarin, nedaleko golfového hřiště. Do letoviska Flic en Flac (obchůdky, restaurace, zábava) cca 5 km.
Cca hodinu jízdy z mezinárodního letiště, cca 30-40 minut do metropole Port Louis.

Popis pokojů

Celkem 92 v typických dvoupatrových budovách. 52 je kategorie SUPERIOR (cca 52m2) - mají koupelnu s vanou, sprchou, WC, fénem, župany, dále Sat-TV, telefon, přípojku na internet, žehličku, minibar, varnou konvici (káva/čaj), sejf, klimatizaci, balkon a jsou umístěny v prvním či druhém patře. 26 pokojů DELUXE je identických, s terasou; umístěny jsou v přízemí. Stejně tak dalších 12 pokojů BEACHFRONT, kde se díky umístění v areálu vchází z terasy přímo na pláž. Všechny kategorie lze obsadit max. 3 osobami.

Restaurace, bary, stravování

POLOPENZE - snídaně buffet, večeře buffet nebo výběr z menu. Při doplacené plné penzi je navíc oběd ve formě menu.

Fitness a lázně

Menší, ale kvalitní wellness centrum.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, beachvolejbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, badminton, boccia, plachtění, kajaky, vodní lyže, šnorchlování, lodě se skleněným dnem, windsurfing. Za úhradu potápění (PADI), katamarany, rybaření, půjčovna kol, golf (Le Tamarina Golf Club, 18 jamek, cca 80 EUR / green fee). Večer hudba a zábavné pořady obvykle končící ve 23:00 hod.


Proč si vybrat tento hotel

  • Oblast Flic en Flac (letovisko cca 5 minut taxíkem) patří k nejoblíbenějším na Mauritiu.
  • Možnost využití některých gastroslužeb v sousedním exkluzívním hotelu Maradiva.
  • V zátoce - zejména časně ráno - často plavou delfíni. V takovém případě je zručný plavec na dohled a možná i na dosah v řádu desítek sekund. Věc jinde téměř nevídaná...
  • 18-jamkové hřiště Tamarina vytvořené Rodney Wrightem (43 hektarů, Par 72, cca 6.800 metrů) jen pár minut jízdy.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading