facebook
Marco Polo - Grand Hotel Primus -

Grand Hotel Primus


Fotogalerie


O hotelu

klimatizovaný 4 hvězdičkový hotel nabízí přes 80 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a přes 30 junior suite a suite. K dispozici je recepce, výtahy, místnost na úschovu zavazadel, kiosek s obchodem, 2 restaurace (hotelová a a-la-carte), bar, ve veřejných prostorech je k dispozici WiFi. Velká zahrada s hřištěm pro děti. 

Lokalita

hotel se nachází v malebném městečku Ptuj, které je nejstarším městem Slovinska a některé části připomínají spíše skanzen. Většina budov v centru patří k chráněným památkám. Centrum města cca 1,5 km od hotelu nádraží cca 2 km. Hotel se nachází přímo u golfového hřiště.

Vzdálenost z Prahy: cca 560 km, 6 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 415 km, 4 hodin a 45 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny vanou, WC, kabel. TV, fénem, minibarem, pokojovým trezorem (za poplatek), telefonem, klimatizací.

  • dvoulůžkové pokoje:  cca 26 m2, s možností přistýlky/pohovky pro 3. osobu. Balkon. 
Dětská postýlka na vyžádání, cca 7 €/den, platba na místě, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let. 
Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu (7-10 h.). Při rezervaci večeře formou bufetu, případně menu dle možností na místě (18.30-21 h.). 

Fitness a lázně

zdarma využití termálních bazénů Vespasianus (pátek-neděle 11-22 h., pondělí-čtvrtek 15-22 h.): venkovní i vnitřní bazén (cca 33°C), dětský bazén (cca 33°C s hloubkou od 27 do 60 cm), bazén "Dvou císařů" a vířivky (cca 36°C). Bazény jsou v provozu celoročně, 8-22 h., bazén "Dvou císařů" je k dispozici i pro soukromé skupiny a fyzioterapii. Flavia world of saunas je wellness oddělení (9-22 h.) s pěti saunami (2 finské a 3 turecké parní lázně) a ledovou jeskyní, Kneippovy bazénky. Vstup zdarma na 2 hod. do wellness oddělení Flavia 1x při pobytu od 5 nocí, 2x při pobytu od 7 nocí.
2x denně vstup zdarma do lázní Terme Ptuj Thermal Park - bazény a sauny.

Aktivity v hotelu a okolí

za poplatek: zapůjčení kol, průvodcované túry, různé druhy sportů. Přímo u hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště, kde je několik vodních překážek. Recepce je otevřena 8-17 h., golfové vozíky a vybavení k zapůjčení, organizované lekce a instruktor k dispozici.
pro rodiny: dětské hřiště, herna. Animační program pro děti (miniclub).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading