facebook
Marco Polo - Kuredu Island Resort -

Kuredu Island Resort

Tradiční a velmi oblíbený resort (v hlavní zimní sezóně bývá často vyprodán!) disponuje vším, co je třeba pro kvalitní a aktivní dovolenou. Je super pro potápění i šnorchlování, má spostu aktivit včetně malého golfového hřiště, vysoký standard ubytování zejména od kategorie Beach Villa výše, spoustu zeleně, nádherné pláže… Kdo chce něco komornějšího a privátnějšího, rádi mu doporučíme jiný resort. Pro všechny ostatní je Kuredu dobrou volbou.


Fotogalerie


O hotelu

Gastroslužby ubytovaným zajišťují 4 restauranty: Koamas, Bonthi, O (od 12 let) a Sangu (od 18 let). Každá ubytovací kategorie má jeden z nich přidělen jako hlavní, krom toho je zde i několik restaurací a la carte pro všechny. I barů pro uhašení žízně je tu dostatek. Nebo takový vinný sklep v části Sangu… Dále tři bazény (ten v části Sangu pouze pro osoby od 18 let), knihovna a několik obchůdků. WiFi je dostupné v lobby a baru Akiri. Potápěči ocení dekompresní komoru, je zde též přítomen lékař.

Lokalita

Na severním okraji atolu Lhaviyani, severně od North Male atolu, cca 150 km od letiště u Male. Ostrov má rozměry cca 1.800 x 330 metrů. Spojení: hydroplánem, cca 40 minut.
 

Popis pokojů

Po celém ostrově je rozprostřeno 380 ubytovacích kapacit. Základní kategorií odpovídající spíše 3* je 40 Garden Bungalows o cca 54m2. Jak název napovídá, jsou dále od pláže v druhé řadě, mají částečně otevřenou koupelnu se sprchou, fénem a WC, také telefon, klimatizaci, stropní ventilátor, CD přehrávač, minibar, Nespresso, sejf a terasu. Dalších 90 jsou kategorie Beach Bungalow: jsou zcela totožné s Garden, ale blíže k pláži. Od kategorie Beach Villa (90x cca 57m2) se již pohybujeme na úrovni 4*: jsou zařízeny na vyšší úrovni a oproti Beach Bungalows mají ještě TV, WiFi, iPod a vinotéku. Jacuzzi Beach Villas (100x) vycházejí z Beach Villy, jsou ale prostornější (cca 78m2) zejména díky venkovnímu posezení/poležení a také vaně s jacuzzi. Padesátka Sangu Water Villas je vybavených jako Beach Villa a nachází se nad vodou na západní straně ostrova. Koupelna je uzavřena a z prostorné terasy je přímý vstup do vody. Nejnáročnějším je určeno 10 Sultan Pool Villas ukrytých ve vegetaci uprostřed ostrova. Každá má areál 287m2, jsou vybaveny jako Jacuzzi Beach Villa, mají malý bazének. Kategorie Bungalow je pro max. 3 osoby, Beach Villa, Jacuzzi Beach Villa a Sultan Pool Villa ubytují max. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 14 let (pouze 1 přistýlka). Sangu Water Villa ubytuje max. 3 osoby od 18 let.

Restaurace, bary, stravování

Bungalows mají automaticky all inclusive – 3x denně buffet plus vybrané nealko- a alkoholické nápoje. U ostaních kategorií je v ceně polopenze (snídaně + večeře buffet), za příplatek all inclusive (viz Bungalows). Kromě zahrnutých jídel v přiděleném hlavním restaurantu je možné se také stravovat v restauracích a la carte: máte-li v ceně all inclusive, bude Vám adekvátní částka odečtena z účtu resp. bude Vám účtován pouze avizovaný doplatek.

Fitness a lázně

Jsou tu dvě spa+wellness centra (procedury za úhradu).

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, šipky, fotbal, stolní tenis, badminton a některé nemotorizované vodní sporty. Za úhradu tenis, golf (6 jamek), surf, kanoe, rybaření, motorizované vodní sporty. Několikrát týdně se konají hudební a zábavné večery. Velkou předností je vynikající potápěčská báze Prodivers (za úhradu) a možnost šnorchlování přímo z pláže k reefu (vybavení za úhradu).


Proč si vybrat tento hotel

  • Díky velikosti ostrova jsou zde nabízeny i jinde nerealizovatelné aktivity, např. golf nebo fotbal.
  • Velmi dobrý terén pro šnorchlování v laguně kolem ostrova i skvělé lokality pro přístrojové potápění.
  • Větší resort přináší více aktivit a zábavy.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading