facebook
Marco Polo - Vakarufalhi Island Resort -

Vakarufalhi Island Resort

Tradiční maledivský resort vyšší střední kategorie jistě přijde vhod hledačům spíše menších zařízení. Ostrůvek je bohatě porostlý vegetací a velká laguna, částečně chráněná proti erozi nízkými kamennými valy je ideální jak pro běžné koupání, tak na svém okraji bohatým korálovým světem pro šnorchlování. Upozornění: hotel nemá sladkovodní bazén.


Fotogalerie


O hotelu

Malebný stylový resort obkroužený perfektní pláží je výtečnou kombinací elegance a neformální pohody. Hostům slouží hlavní restaurant Ilaa s mezinárodní kuchyní s mírným akcentem na italskou a středomořskou kuchyni, bar, knihovna, obchůdek se suvenýry. Internet v oblasti recepce zdarma, jinak za úhradu.

Lokalita

V jižní části jižního Ari atolu, cca 80 km jihozápadně od Male. Spojení: cca 25 minut hydroplánem a následně cca 10 minut člunem Dhoni.

Popis pokojů

Celkem 76, z toho dvě třetiny Beach Bungalow o komfortní rozloze 70m2 (včetně venkovního areálu 20m2). Polootevřená koupelna nabízí sprchu, fén a WC, též malou uzavřenou zahrádku s venkovní sprchou, dále TV, telefon, připojení na internet (za úhradu), klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), espresso, sejf a velkou verandu se sofa a výhledem na lagunu. Téměř dvojnásobně velké (cca 125m2) jsou Water Bungalows mající navíc vanu, DVD přehrávač a rozlehlou terasu se sprchou a přímým vstupem do laguny. Obě kategorie umožňují ubytovat max. 3 osoby (Water Bungalows pouze osoby 12 let a starší).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze ... snídaně a večeře formou buffetu. All inclusive ... navíc obědy formou buffetu, nealko- a alkoholické nápoje nápoje servírované ve skle k obědu a večeři a rovněž na baru od 1000 hod. do 2300 hod.

Fitness a lázně

Výtečné spa centrum Duniye v pavilonech nad vodou nabízí saunu, masáže a další procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Ze sportů je v ceně fitness, beachvolejbal, kopaná, badminton, stolní tenis a šipky. Za úhradu windsurfing, kajaky, katamarány a rybaření. Potápěčská škola "ProDivers" (PADI) organizuje výlety za šnorchlováním a potápěním. 


Proč si vybrat tento hotel

  • Vyhlášená kuchyně pod vedením italského šéfkuchaře.
  • Nádherná laguna vhodná pro šnorchlování, perfektní podmínky pro potápění na okolních lokalitách.
  • Po většinu týdne poklidná atmosféra, obvykle pouze 1x týdně živá hudba.
  • Samostatné vilky jsou i na tak malém území citlivě rozmístěny s cílem vytvořit maximální soukromí.
  • Personál resortu a jeho řízení na top úrovni, přání klienta je zde nade vše.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading