facebook
Marco Polo - Komandoo Island Resort + Spa -

Komandoo Island Resort + Spa

Tento velmi kvalitní resort s pro našince podivuhodným názvem má dvě hlediska, která vám napoví, zda je pro vás tím pravým: Zaprvé - nachází se v atolu Lhaviyani, který je pověstný bohatostí svého podmořského života. A především je určen pouze dospělým, tedy neakceptuje osoby mladší 18 let. Jestli si nepřejete být při dovolené rušeni dětským elementem, pak tu budete správně. Ostatně řada našich klientů se sem opakovaně vrací.


Fotogalerie


O hotelu

Klidný, r. 2012 komplexně zrenovovaný malý resort vyhledávaný zejména dvojicemi je celý obklopen bělostnými plážemi a lagunou s křišťálovou vodou; naopak střed zaplňuje původní vegetace kokosové plantáže. Při rekonstrukci vznikl bazén (lehátka, osušky a slunečníky též na pláži) a vlnolamy chránící lagunu před erozí. V hlavním restaurantu Falhu se podávají snídaně, obědy i večeře (buffet), gastroslužby rozšiřuje nad vodou ležící a la carte restaurant Aqua (za úhradu) a Beach Bar. Internet café (služby za úhradu) nebo bezplatné WiFi v prostorách recepce a baru. Služby doplňuje půjčovna CD+DVD, malý obchůdek a klenotník.

Lokalita

Na nejsevernějším okraji Lhaviyani atolu, ostrov o rozměrech cca 500 x 100m. Spojení: z mezinárodního letiště v Male hydroplánem cca 40 minut.

Popis pokojů

Celkem 65 tří kategorií, kompletně dřevěných staveb - 14x Beach Villa (cca 54m2) s otevřenou koupelnou se sprchou, WC, fénem a župany, dále venkovní sprchou, posezením, TV, rádiem, telefonem, iPod přípojkou, klimatizací, ventilátorem, sejfem, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj) a terasou směrem na moře. 36x Jacuzzi Beach Villa (cca 76m2) je stejně vybavena, má však oddělenu ložnici od obývací části, v koupelně vanu a větší terasu s lehátky a jacuzzi. 15x Jacuzzi Water Villa je stejná jako Jacuzzi Beach Villa, ale stojí na pilířích v laguně s možností přímého vstupu do vody. Nemá venkovní sprchu, zato DVD přehrávač.

Restaurace, bary, stravování

V základní ceně plná penze: snídaně, oběd i večeře buffet. Možno doplatit all inclusive - plus vybrané nápoje do skla vč. vína, piva, koktejlů a lihovin.

Fitness a lázně

Duniye Spa nabízí širokou škálu masáží a procedur.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, beachvolejbal, šipky, stolní tenis, badminton, windsurfing, kanoe. Za úhradu kitesurf, vodní lyže, šnorchlování, katamarány, rybaření na volném moři. POTÁPĚNÍ - Pro Divers (PADI) organizuje potápění k cca 50 vyhlášeným lokalitám v okolí.


Proč si vybrat tento hotel

  • ADULTS ONLY - pouze pro osoby od 18 let.
  • Výtečný reef ideální pro šnorchlování plus cca 50 spektakulárních potápěčských lokalit v okolí.
  • Menší hotel s rozumným poměrem ubytovacích kapacit na omezeném areálu ostrova.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666