facebook
Marco Polo - Résidence Habitation Grande Anse -

Résidence Habitation Grande Anse

Prožijte neopakovatelnou dovolenou v Karbiku na úchvatném ostrově Guadeloupe, v příjemném apartmánovém hotelu Résidence Habitation Grande Anse s CK Marco Polo.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází na svahu nad moře, jen asi 300 metrů od nádherné 2,5 km dlouhé pláže Grande Anse. Je ukrytý v tropické vegetaci a poskytuje hostům nadstandardní služby. Ačkoliv se pyšní "jen" 3*, v našem hodnocení si zaslouží min 3,5*. Kvalita ubytování, personál a zejména lokalita je to co z něj dělá jednu z nejlepších voleb při pobytu na krásném ostrově Guadeloupe. 
Skvělým výletním místem je také 11 km vzdálená botanická zahrada a vyhledávaná mořská rezervace Reserve Cousteau je vzdálená 20 minut jízdy .

Oficiální webové stránky: www.hotelhga.com

Lokalita

Ostrov Guadeloupe, na západním pobřeží v část Basse-Terre v městečku Deshaies, kde se nachází několik restaurací, lékárna, obchody a třeba i bankomat.

Popis pokojů

Hotel nabízí ubytování apartmánového typu s vlastní terasou, nebo balkonem a s výhledem do zahrady. Studia jsou zařízená v tropickém stylu a mají malý kuchyňský kout, s mikrovlnnou troubu a lednici. Pokoje se uklízejí každý 4. den, nebo za příplatek úklid denně.
K dispozici je celkem 6 typů pokojů pro 2 až 7 osob:

 • STUDIO STANDARD - 28m2,  obsazenost max. 2 os., 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo s výhledem na moře (na vyžádání).

 • SUPERIOR STUDIO - 34m2, obsazenost max. 2 os., 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo s výhledem na moře (na vyžádání).

 • GRAND LARGE STUDIO (JR SUITE) - 50m2, obsazenost max. 2 os. a max2 děti, 1 dvoulůžko typu queen size bed, klimatizace, plně vybavená kuchyňka na terase, nebo uvnitř, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo s výhledem na moře (na vyžádání). Tyto Studia se nacházejí až nahoře na kopci.
 • RODINNÉ STUDIO  - 40m2, obsazenost 2 dospělé os. / 3 dosp. os / 2 dosp. a 2 děti, 1 dvoulůžko typu queen size bed + 2 jednolůžkové postele, nebo 1 dvoupatrová postel, klimatizace, plně vybavená kuchyňka na terase, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady.

 • APARTMÁN - 60m2 - obsazenost max. 5 osob. Ideální pro větší rodinu, nebo 2.
  Varianta A) apartmán se dvěma oddělenými pokoji - vhodný pro 2 páry, nebo jen dospělé: dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, jsou propojené skrze terasu.
  Varianta B) vhodná pro rodinu s dětmi - dva pokoje s jednou koupelnou.

  Vždy 1 plně vybavená kuchyně, klimatizace, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady, nebo na moře (na vyžádání)

 • APARTMÁN - 120m2 - obsazenost max. 7 osob, nachází se v 1. patře vilky Citronnier, nebo Balisiers. Dvě velká dvoulůžka a mezanin se 3jednolůžky nebo malá místnost s patrovou postelí, klimatizace, plně vybavená americká kuchyně, TV, telefon, trezor, terasa.

Restaurace, bary, stravování

K dispozici je restaurace a bar Le Papillion, kde se podávají snídaně, ale je otevřená také na na obědy a večeře (od října do května). Pokud hosté netráví volný čas na pláži, mohou si odpočinout u venkovního bazén.
Pobyt lze objednat se snídaní, s polopenzí, nebo i plnou penzí.


Proč si vybrat tento hotel

 • Hotel je vzdálený 5 minut chůze od pláže Grande Anse
 • Hotel je vhodný po středně náročné klienty, má skvělé služby a jeho lokalita je jedna z nejlepších na ostrově
 • Ubytování pro 2 až 7 osob
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Za krásami přírody

za krásami přírody

Rodinná dovolená s dětmi

rodinná dovolená s dětmi

Romantické pobyty

romantické pobyty
Předcházející snímek
Následující snímek
loading