facebook
Marco Polo - Kandolhu Maldives -

Kandolhu Maldives

Opět jedna perfektní delikatesa pro milovníky malých boutique resortů s vytříbenými službami. I když se hotel pobytům s dětmi nebrání, drtivou většinu jeho návštěvníků tvoří páry hledající klid a soukromí. Pro milovníky podmořského světa je tu jeden z nejlepších maledivských reefů pouhých 20-100 metrů od břehu. Výtečné šnorchlování, výtečné potápění, exkluzívní gastroslužby.


Fotogalerie


O hotelu

Po kompletní renovaci v r. 2013 nabízí dokonce 4 restauranty: The Market s místní i mezinárodní kuchyní, Olive s kuchyní středomořskou, Sea Grill pochopitelně se specialitami na grilu a monotematickou japonskou Banzai. Služby doplňuje Vilu Bar, dále boutique. Bezplatné WiFi v recepci a na baru. Hotel nemá centrální bazén.

 

Lokalita

V severní části Ari Atolu cca 70 km západně od Male, na ostrůvku pouhých 150 x 200 metrů. Spojení: hydroplánem cca 35 minut.

Popis pokojů

Pouhých třicet objektů je rozděleno do pěti kategorií. 6x Jacuzzi Beach Villa (cca 85m2, včetně terasy) má koupelnu se sprchou, WC, separátní venkovní sprchu, vanu/jacuzzi, župany, fén a dále telefon, TV, bezplatný internet, minibar, vinotéku, žehličku/prkno, sejf, varnou konvici (káva/čaj), klimatizaci, stropní ventilátor a terasu s výhledem na moře. 5 rozlehlých Pool Villas (cca 150m2) má stejné vybavení, jen místo jacuzzi malý bazének. 8 Duplex Pool Villas má stejnou rozlohu a vybavení jako Pool Villa, ale - jak název napovídá - patrové řešení, přičemž nahoře je ložnice a dole obývací část. 4x Ocean Villa (cca 80m2) odpovídá vybavením Jacuzzi Beach Villa, jsou však umístěny nad vodou se schůdky přímo do laguny. Sedmička o pár metrů větších Ocean Pool Villas opět nemá jacuzzi, ale bazének.

Restaurace, bary, stravování

Pobyt je možné rezervovat ve dvou variantách. SE SNÍDANÍ - v ceně pouze snídaně ve formě buffetu či a la carte, veškeré ostatní gastroslužby se platí na místě. ALL INCLUSIVE - navíc v poledne a večer všechna vyznačená jídla z nabídky všech restaurací, dále vybrané nápoje (voda, nealko, káva, čaj, pivo, vybraná vína, sekt, koktejly a alkohol včetně značkového) ve všech restauracích a baru během jejich otevírací doby, pokojový minibar (nealko, voda a vybrané lihoviny), 10% sleva ve Spa centru a 1 výlet (šnorchlování či sunset cruise) během pobytu.

Fitness a lázně

Perfektní malé spa centrum s tradičními službami.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, kajaky, katamarány a windsurfing. Za úhradu rybaření, šnorchlování, potápění (PADI), rybaření.


Proč si vybrat tento hotel

  • Top gastronomie zaručená francouzským šéfkuchařem, který obvykle po večeři osobně vyslechne ohlasy hostů.
  • Skvěle vybavená vinotéka s doporučením kvalifikovaného personálu.
  • Široký výběr čerstvých ryb.
  • Skvělé podmínky pro šnorchlování, se silnou populací mořských želv.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading