facebook
Marco Polo - Constance Moofushi Maldives -

Constance Moofushi Maldives

Top resort vyhlášeného řetězce Constance Hotels (též Seychelly, Mauritius, Madagaskar...) spojující trendy design s šarmem dovolené ve stylu Robinsona Crusoe. To vše umocněno opulentním all inclusive bude svědčit milovníkům vysokého standardu na komorním ostrůvku.


Fotogalerie


O hotelu

O uspokojení chutí se stará hlavní restaurant Manta (mezinárodní buffet), a la carte restaurant Alizée (speciality na grilu) a dva bary plus vinný sklep. Služby doplňuje bazén, obchůdek, klenotník a herna. Standardní recepční služby včetně bezplatné WiFi.

Lokalita

Na západním okraji jižního Ari Atolu, na ostrůvku o rozměrech pouhých 280 x 160 metrů, kde dominuje bělost pohádkové pláže v kontrastu s tyrkysem laguny a zelení vegetace. Spojení - hydroplánem cca 25 minut.

Popis pokojů

Celkem 110 samostatných vilek. Čtvrtina je na pláži coby Beach Villa (cca 57m2), s částečně otevřenou koupelnou, dvěma sprchami, WC, fénem, dále TV, telefonem, Apple Mac Mini, klimatizací, ventilátorem, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj), sejfem, bezplatnou WiFi, dřevěnou verandou se sítí, lehátky a přímým vstupem na pláž. O něco větší Water Villa (cca 66m2) mají koupelnu uzavřenu, bez vnější sprchy. Mají velkou terasu a přímý vstup do vody, který ovšem u řady vilek může být při odlivu či po většinu dne "na suchu". Nejkomfortnější jsou Senior Water Villas (cca 95m2, z toho cca polovina je terasa). Jsou stejně vybavené jako Water Villas, navíc mají Nespresso a vanu.

Restaurace, bary, stravování

Výhradně ALL INCLUSIVE. Ráno buffet, v poledne buffet a la carte, večeře buffet a při min. sedmidenním pobytu 1x a la carte v Alizée. Odpoledne čaj/káva. Vybrané nealko a alkoholické nápoje včetně zahraničních vín a značkových lihovin (konkrétní nabídka vždy uvedena na místě) a kuřiva ve všech restauracích a barech od 10:00 do 00:30. Pokojový minibar (doplnění 1x denně). Při min. pobytu 7 nocí 1x lodní výlet, šnorchlařské výlety.

Fitness a lázně

USpa wellness centrum patří ke klenotům všech hotelů Constance.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, skupinová jóga, plážový volejbal, biliár, windsurfing, plachetnice, šlapadla, kajaky. Za úhradu rybaření, potápění (PADI, cca 35 lokalit). Večer hudba.


Proč si vybrat tento hotel

  • Jedno z nejlepších all inclusive na Maledivách.
  • Slevy pro honeymooners a kulatá výročí svatby.
  • Výborné potápění, při šnorchlování na ryby bohatý reef dostupný z pláže.
  • Wellness poskytují jako u všech hotelů Constance vyhlášené "USpa" s produkty francouzské kosmetiky "Ymalia".
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading