facebook
Marco Polo - Hotel Bellavista -

Hotel Bellavista

Lago di Garda
Tignale


Fotogalerie


O hotelu

tříhvězdičkový příjemný hotel postavený v roce 1988, nabízí 42 pokojů na třech podlažích, společenská místnost s WiFi připojením (zdarma), TV místnost, jídelna, 2 výtahy, terasa s barem. Lehátka a slunečníky na zahradě, bazén (14 x 6 m, v provozu cca od začátku května do poloviny září).

Lokalita

hotel se nachází v Tignale, cca 565 m. n. m., v blízkosti centra, s výhledem na jezero. Jezero cca 8 km, restaurace, bary a obchody cca 100 m. Limone cca 18 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 9 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 870 km, 9 hodin a 30 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, internetovým připojením zdarma, pokojovým trezorem a balkonem.

  • Dvoulůžkové pokoje s výhledem do krajiny.
  • Dvoulůžkové pokoje stranou k jezeru s výhledem na jezero.
  • Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, stranou k jezeru s výhledem na jezero. Možnost až 3 dosp. osob.
Dětská postýlka do 2,99 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být v pokoji s přistýlkou překročen.

Restaurace, bary, stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze: snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře výběr z menu o 3 chodech, včetně salátů formou bufetu. 1x nealkoholický nápoj (0,2 l) pro děti do 13,99 let zdarma k večeři. Při rezervaci plné penze navíc oběd formou výběru z menu o 3 chodech. 1x týdně slavnostní večeře.

Fitness a lázně

Vlastní venkovní bazén (14 x 6 m, v provozu cca od začátku května do poloviny září). Lehátka a slunečníky na zahradě.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Tignale Card s řadou slev zdarma (osoba/pobyt): průvodcované túry/nordic waldking, kyvadlová doprava k přístavu Tignale zdarma). Návštěva sklípku v Manebře s ochutnávkou vína (úterky nebo pátky). Za poplatek: využití tenisových kurtů (cca 700 m od hotelu, cca 10 €/hod.), zapůjčení horských kol a elektrokol (cca 2 km od hotelu, sleva pro hotelové hosty). 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading