facebook
Marco Polo - Hotel Bellavista -

Hotel Bellavista

Lago di Garda
Tignale


Fotogalerie


O hotelu

Tříhvězdičkový příjemný hotel, který nabízí 42 pokojů na třech podlažích. K dispozici je společenská místnost s WiFi připojením (zdarma), TV místnost, jídelna, 2 výtahy a terasa s barem. Lehátka a slunečníky na zahradě a venkovní bazén (14 x 6 m, v provozu cca od začátku května do poloviny září).

Lokalita

Hotel se nachází v Tignale, v nadmořské výšce cca 565 m n. m., v blízkosti centra, s výhledem na jezero Lago di Garda, které je vzdáleno cca 8 km. Nejbližší restaurace, bary a obchody jsou cca 100 m od budovy. Město Limone sul Garda je cca 18 km, Gargnano pak cca 10 km.

Pláž: cca 2,5 km (pěšky)

Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 8 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 870 km, 8 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 810 km, 8 hodin a 10 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, internetovým připojením zdarma, pokojovým trezorem a balkonem:

  • Jednolůžkové pokoje: dvoulůžkové pokoje (krajina) obsazené jednou osobou.
  • Dvoulůžkové pokoje (krajina): cca 18 m2, s výhledem do krajiny, možnost jedné přistýlky.
  • Dvoulůžkové pokoje (jezero): cca 18 m2, s výhledem na jezero, možnost jedné přistýlky.
Dětská postýlka do 2,99 let zdarma, na vyžádání v CK.

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze:
Snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře výběrem z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 1x nealkoholický nápoj (0,2 l) pro děti do 13,99 let zdarma k večeři. 1x týdně slavnostní večeře.

Fitness a lázně

Zdarma: vlastní venkovní bazén (cca 14 x 6 m, v provozu cca od začátku května do poloviny září). Lehátka a slunečníky na zahradě.

Aktivity v hotelu a okolí

Karta výhod Tignale Card s řadou slev zdarma (osoba/pobyt): průvodcované túry/nordic waldking, kyvadlová doprava k přístavu Tignale zdarma. Návštěva sklípku v Manerbě s ochutnávkou vína (úterky nebo pátky).

Za poplatek: využití tenisových kurtů (cca 700 m od hotelu, cca 10 €/hod.), zapůjčení horských kol a elektrokol (cca 100 m od hotelu, sleva pro hotelové hosty). 

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 5 €/den (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading