facebook
Marco Polo - Constance Lemuria Resort -

Constance Lemuria Resort

Jeden z nejoblíbenějších seychellských hotelů klientů naší CK. V hodnocení je vždy pozitivně zmiňován dobrý servis, kvalitní ubytování a velmi dobré gastroslužby. Velkým plusem hotelu je poloha u jedné větší, jedné středně velké a jedné kouzelné malé pláže (Anse Georgette), kde si každý vybere své oblíbené místo. Pro golfisty je to jediná (a jedinečná) volba na Seychellských ostrovech.


Fotogalerie


O hotelu

Luxusní resort s vysokým standardem služeb, patřící do skupiny nejkrásnějších hotelů a restaurací světa "Relais+Chateaux" je postaven z přírodních materiálů (kámen, vzácné dřevo) a jeho vzhled je přizpůsoben okolní vegetaci. K dispozici je hlavní restaurant "The Legend" s překrásným výhledem na zátoku, s mezinárodními bufety i samostatnou indickou sekcí. V a-la-carte restauraci "The Beach Bar+Grill" si vychutnáte čerstvě nalovené ryby a kreolské speciality z mořských plodů, v "The Seahorse" luxusní menu spojující to nejlepší ze seychellské a franc. kuchyně. jejich služby doplňuje hlavní bar, pool bar, plážový bar a lounge. Bazén s lehátky, osuškami a slunečníky je kaskádovitě rozdělen na tři terasy. Ve VIP Lounge bezplatné připojení na internet (WiFi), příjezdová/odjezdová lounge se sprchami a WC (pro klienty, kteří dorazí před oficiálním ubytováním či s pozdějším odjezdem). Vše doplňuje knihovna s půjčovnou CD/DVD, kadeřnictví, sportovní potřeby, butik a - pro náročné - helipad v areálu hotelu. Dětský "Turtle Club" (4-12 let).

Lokalita

Anse Kerlan na západě ostrova Praslin - mezi třemi překrásnými plážemi, s malebnými zalesněnými pahorky v pozadí. Spojení buď letecky z Mahé cca 15 minut na letiště Praslin a cca 10 minut transfer nebo rychlým ferry Cat Cocos cca hodinu z Mahé do Baie Ste. Anne jetty a cca 20-30 minut transfer. Varianta s ferry je levnější, je však hůře koordinovatelná s přílety a odlety dálkových linek na Mahé.

Popis pokojů

88 Junior Suites (základní kategorie, cca 52m2) vždy po několika v jednopatrových pavilonech. Vždy 2 suites mají kromě vlastního vchodu ještě jedny venkovní dveře, takže jelze zkombinovat pro rodiny. Uvnitř je obývací kout, koupelna (vana, sprchový kout, WC, fén, župany), Sat-TV, Apple Mac Mini Entertaiment System s přípojkou na iPod, telefon, přípojka na internet (zdarma), klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, balkon či terasa. Všechny suites jsou orientovány k moři. 8 Senior Suites má zhruba dvojnásobné proporce (oddělenou ložnici a obývací část), vybavení obdobné jako u Junior Suites. Junior Suites umožňují max. ubytování 2 dospělých a 1 dítěte do 11 let, Senior Suite max. 3 dospělých. Nejnáročnějším slouží 8 privátních Pool Villas (včetně zahrady a vlastního bazénku až 725m2), mají 1, 2 nebo 3 ložnice a jsou vybaveny podobně jako Senior Suites. Vyplatí se spíše rodinám (platí se vždy za celou vilu). Žádná ubytovací část není od pláže více než 20 metrů.

Restaurace, bary, stravování

Základní cena je se snídaní (buffet) v "The Legend", možno doplatit na polopenzi (večeře buffet v "The Legend" nebo výběr z menu v ostatních restaurantech

Fitness a lázně

Vynikající a krásně umístěné "USpa" - v ceně sauna, pára, whirpool. Za úhradu masáže a a další procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Denně decentní večerní zábava. V ceně plachetnice, windsurfing, šlapadla, šnorchlování, kajaky, aerobik, fitness, skupinová jóga, tenis, kola. Za poplatek potápění (PADI), rybaření na volném moři, sportovní instruktoři. Jediné golfové hřiště na Seychellech - 18 jamek, Par 70, 5.556m. Hoteloví hosté mají green fee v ceně, golfcart cca 60 EUR.


Proč si vybrat tento hotel

  • Exkluzívní poloha u tří pláží ostrova.
  • 18-jamkové golfové hřiště, jediné v destinaci.
  • Výtečné služby zaručené renomovaným řetězcem Constance Hotels.
  • Vysoký standard ubytování, pro nejnáročnější též vilového typu.
  • Zajímavé bonusy a slevy pro honeymooners či kulatá výročí svatby.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading