facebook
Marco Polo - Hotel La Rotonda -

Hotel La Rotonda

Lago di Garda
Tignale


Fotogalerie


O hotelu

Hotel, který byl postaven v roce 1970 a kompletně zrekonstruován v roce 2000, nabízí 60 pokojů a 87 apartmánů, bar, společenskou místnost, WiFi připojení zdarma, TV místnost, letní terasu, prádelnu za poplatek, 2 výtahy, 2 restaurace (jedna je pizzerie u bazénu) a uzamykatelnou místnost na horská kola. Dále je k dispozici zahrada s lehátky a slunečníky a 2 venkovní bazény s dětskou částí (v provozu od poloviny května do poloviny září). 

Lokalita

Hotel se nachází v Tignale, cca 450 m. n. m., 700 m od centra, nádherná panoramatická poloha. Jezero Lago di Garda cca 7 km. Město Limone sul Garda cca 18 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 800 km, 9 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 870 km, 9 hodin a 30 minut

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, WiFi připojením, pokojovým trezorem. Balkon (vyjma jednolůžkového pokoje).

  • Jednolůžkové pokoje: cca 14 m2, strana do hor.
  • Dvoulůžkové pokoje: cca 16 m2, strana do hor.
  • Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou: cca 16 m2, strana do hor, 3. osoba na přistýlce.
  • Dvoulůžkové pokoje s výhledem na jezero, cca 16 m2.
Dětská postýlka do 2,99 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob nesmí být v jednolůžkovém pokoji a pokoji s přistýlkou o dítě do 2,99 let překročen.

Restaurace, bary, stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze: snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze k večeři výběr z menu se saláty formou bufetu. Navíc pro děti do 13,99 let 1x 0,2 l nealkoholický nápoj. Při rezervaci plné penze navíc oběd formou výběru z menu se saláty formou bufetu. 1x týdně slavnostní večeře.

Fitness a lázně

Zdarma: 2 venkovní bazény (15 x 7 m), krytý vyhřívaný bazén 10 x 5 m (v provozu do poloviny května a od poloviny září), sauna, fitness.

Aktivity v hotelu a okolí

karta výhod Tignale Card s řadou slev zdarma (osoba/pobyt): průvodcované túry/nordic walking, kyvadlová doprava k přístavu Tignale zdarma). Návštěva sklípku v Manebře s ochutnávkou vína (úterky nebo pátky).

Za poplatek: využití tenisových kurtů (cca 10 €/hod., 2 hod./pokoj/pobyt zdarma), zapůjčení horských kol a elektrokol.

Pro rodiny:
dětské hřiště, animační program v německém jazyce pro děti 4-12 let (v hl. sezóně).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading