facebook
Marco Polo - Constance Ephelia Seychelles - Hillside Villa

Constance Ephelia Seychelles

Jeden z nejlepších seychelských resortů renomovaného řetězce (též např. sesterský Lémuria na ostrově Praslin nebo další na Mauritiu, Maledivách či Madagaskaru) je ideální adresou pro ty, kteří hledají výborný standard ve vzácné symbióze se zdejší krásnou přírodou.


Fotogalerie


O hotelu

Hlavní areál se rozprostírá u Jižní pláže. Je zde recepce a lobby, internetová stanice, obchůdky, kadeřník, dětský klub (4-11 let) a několik bazénů. Hlavním restaurantem je Corossol, středomořskou kuchyni reprezentuje restaurant Helios a na asijské speciality orientovaný Adam + Eve. K prevenci proti žízni pomáhá bar Zee. V této části hotelu se nachází 185 Junior Suites v patrových pavilonech.
Druhá část areálu je rozmístěna u Severní pláže, se separátní recepcí. Kreolskou i mezinárodní kuchyni zde nabízí restauranty Cyann a Seselwa, jež doplňuje beachbar Kabana. Veškeré ubytování vilového typu je zde, plus 40 Senior Suites.
Hosté přilétající v časných nebo odlétající v pozdních hodinách mají k dispozici Arrival/Departure Lounge.

Lokalita

Ephelia se rozprostírá na velkém areálu 120 hektarů na severozápadě hlavního ostrova Mahé, v lokalitě zvané Port Launay. Je to skalnatý poloostrov s plochou šíjí spojující s hlavním ostrovem, ohraničený Severní a Jižní pláží. Spojení: cca 30-40 minut z mezinárodního letiště.

Popis pokojů

Nejpočetnější kategorií jsou Junior Suites o komfortních cca 60m2. Mají částečně otevřenou koupelnu se samostatnou vanou a sprchovým koutem, fénem, župany a WC. V pokoji nechybí TV, telefon, WiFi, klimatizace, ventilátor, minibar, varná konvice (káva/čaj), sejf a balkon či terasa. Cca o 10m2 větší Senior Suites mají prostornější balkon či terasu a jsou rovněž v patrových pavilonech, ovšem u Severní pláže.
Téměř padesátka vil je stejně vybavena jako Senior Suites a mají následující dispozice: Beach Villa může mít až 350m2, 1 nebo dvě ložnice a separátní obývací část. Family Villa je cca stejně velká a má místo obývací části třetí ložnici. Ve stráni nad zátokou jsou umístěny Hillside Villas (cca 120m2). Všechny tyto kategorie mají malý bazének, Hillside a Beach také vinotéku a Nespresso.
Všechny ubytovací kategorie jsou umístěny ve vegetaci. Pouze některé Beach Villas mají omezený výhled na moře. Hillside Villas pak mají překrásný výhled na zátoku.
Maximální ubytovací kapacita:
Junior Suite ... 2 dospělí + 1 dítě do 11 let + 1 dítě mladší 2 let
Senior Suite ... 3 dospělí + 1 dítě mladší 2 let
Family Villa - 2 ložnice ... 4 osoby / 3 ložnice ... 6 dospělých + 1 dítě do 11 let + 1 dítě mladší 2 let
Beach Villa - 1 ložnice ... 2 dospělí + 1 dítě do 11 let / 2 ložnice ... 4 dospělí + 2 děti do 11 let + 1 dítě mladší 2 let
Hillside Villa - 1 ložnice ... 2 dospělí / 2 ložnice ... 4 dospělí
Změna v pravidlech pro ubytování vyhrazena. Upozornění: u vil se platí celý objekt bez ohledu na celkové naplnění.

Restaurace, bary, stravování

Junior + Senior Suites jsou s polopenzí, vily se snídaní (též polopenze za doplatek). Junior Suites mají v ceně snídani-buffet v Corossol, ostaní kategorie buffet v Seselwa. Večeře v rámci polopenze mohou být dle aktuální nabídky též v ostatních restaurantech (Cyann za doplatek). Změna vyhrazena. Během dne fungují některé restauranty a la carte.

Fitness a lázně

Hotel má exkluzívní spa+wellness centrum umístěné uprostřed areálu. Služby za úhradu, s výjimkou sauny, páry a vířivky.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, 4 tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, squash, stolní tenis, volejbal, pedalos, katamaran, windsurfing, kajaky, šnorchlování, skupinové aerobic, zumba, aqua fitness a jóga. Za úhradu kola, rybaření, potápění (PADI). Každý večer hudba či jiný program v Zee baru.


Proč si vybrat tento hotel

  • Unikátní poloha na výběžku skalnatého poloostrova, se dvěma plážemi.
  • Kromě základního ubytování též exkluzívní vilky včetně víceložnicových.
  • Famózní wellness centrum "USpa", největší svého druhu v Indickém oceánu.
  • 7 restaurací a barů, 4 bazény, 1 vlastní helipad.
  • Zajímavé slevy pro honeymooners a kulatá výročí svatby.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading