facebook
Marco Polo - Spa Hotel Bellevue Harrachov -

Spa Hotel Bellevue Harrachov

Krkonoše
Harrachov


Fotogalerie


O hotelu

Kompletně zrekonstruovaný a zrenovovaný hotel s ideální polohou, který nabízí ubytování v 16 moderních prostorných pokojích. Dále je k dispozici restaurace s panoramatickým výhledem, terasa s posezením a wellness centrum. Wi-Fi zdarma v celé budově.

Lokalita

Hotel leží v nadmořské výšce 725 m n. m. a přímo na úpatí Čertovy hory v blízkosti lanové dráhy a skokanských můstků. Centrum Harrachova s obchody a restauracemi je cca 300 m od hotelu. Autobusové nádraží je pěšky cca 800 metrů od budovy.

Popis pokojů

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: dvoulůžko bez přistýlek. Pokoje mají SAT TV, připojení k Wi-Fi, trezor, minibar a vlastní prostornou koupelnu se sprchou, fénem a WC. Některé pokoje mají balkon (na vyžádání a za příplatek 455,- Kč/noc).
  • Jednolůžkové pokoje Standard: stejné vybavení.

Restaurace, bary, stravování

Snídaně:
Kontinentální snídaně.

Fitness a lázně

Za poplatek: nové wellness dokončené v roce 2022 - panoramatická sauna, masáže, vířivka, kyslíkové koupele a koupele v rašelině, lávové kameny, zábaly a baňky. 

Aktivity v hotelu a okolí

V okolí hotelu je mnoho možností sportovního a zábavního vyžití - bobová dráha, bowling, tenisové kurty, lanové centrum, golf, sklárna, muzeum atd. 

Tipy na výlety:
Mumlavský vodopád, Vosecká bouda, pramen Labe, Dvoračky, Szrenica, Jizerka.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading