facebook
Marco Polo - Hotel Erzherzog Johann -

Hotel Erzherzog Johann


Fotogalerie


O hotelu

osobně vedený 4 hvězdičkový hotel, ideální pro páry, má k dispozici 17 pokojů, hotelovou lobby s recepcí, jídelnou, barem, výtahem, WiFi připojením zdarma, letní terasou, terasou s lehátky a slunečníky.

Lokalita

hotel Erzherzog Johann se nachází ve svahu na kraji města, v nadmořské výšce 800 m.n.m., přímo u zastávky místního turistického autobusu. Centrum města cca 800 m. Ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku.

Vzdálenost z Prahy: cca 410 km, 5 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 420 km, 5 hodin

Popis pokojů

nově zrenovované pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, minibarem, župany k zapůjčení zdarma, sat. TV, pokojovým trezorem, balkonem. 

  • Dvoulůžkové pokoje Economy: cca 20 m2, pro 2 dosp. os., výhled do svahu na sousedící selskou usedlost.
  • Dvoulůžkové pokoje: cca 21 m2, pro 2 dosp. os.
  • Junior Suite: cca 32 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 16,99 let, dvoulůžkový pokoj, pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os., některé pokoje se samostatným WC.
  • Suite: cca 38 m2, pro 2 dosp. a 1-2 děti do 16,99 let, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 os., dvoulůžkový pokoj, vana, sprcha, samostatné WC.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (7.30-10 h.). Odpolední zákusek, káva a čaj (15-16 h.). K večeři výběr z menu o 4 chodech se saláty formou bufetu. 1 láhev vody na pokoji při příjezdu.

Fitness a lázně

relaxační zóna s panoramatickým výhledem (cca 140 m2): sauna, infrakabina, parní lázeň, zážitková sprcha, odpočívárna.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: zapůjčení holí na nordic walking. Zdarma karta výhod Schladming-Dachstein Sommercard s řadou výhod a slev (1x za pobyt využití lanovky na ledovec, 1x denně využití různých lanovek a mýtných cest zdarma, využití veřejné dopravy zdarma, vstup na koupaliště a kryté bazény, vstup do soutěsky a různé slevy na další aktivity.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading