facebook
Marco Polo - Dickwella Resort + Spa (4*) -

Dickwella Resort + Spa (4*)

Zátoky na úplném jihu Srí Lanky – alespoň ty, které ještě nebyly postiženy stavbami velkých hotelových komplexů – patří mezi nejhezčí na ostrově a takové je i okolí Dickwelly. Tento středně velký hotel neposkytuje vysloveně luxus, ale dobrý standard. Je ideální pro klidnější plážovou dovolenou.


Fotogalerie


O hotelu

Jeden z tradičních menších hotelů vyšší střední kategorie nabízí hlavní restaurant The Surf Spray (mezinárodní buffet), a-la-carte Pizzerii a plážový bar. Je tu velký bazén se slunečníky a lehátky. WiFi ve společných prostorách i na pokoji.

Lokalita

Na samém jihu ostrova, jen několik kilometrů východně od nejjižnějšího mysu Dondra. Hotel se nachází na malém skalnatém výběžku do moře, s plážemi po obou stranách, lemovanými palmovým hájem. Obec s několika jednoduššími restauranty a obchody je ve vzdálenosti cca 15-20 minut pěšky. Spojení: z mezinárodního letiště cca 3,5 hod.

Popis pokojů

56 v kategorii Standard (cca 30m2) v patrových budovách, vybavených sprchou/WC, fénem, TV, klimatizací, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj), balkonem či terasou. Většina pokojů je orientována k moři. Za příplatek je několik pokojů Superior, které jsou prostornější (cca 40m2) a jsou výhradně v patře. Maximální obsazenost: Standard – 2 osoby, Superior – 3 osoby.

Restaurace, bary, stravování

Polopenze zahrnující snídaně a večeře formou buffet. Při ALL INCLUSIVE navíc obědy také buffet, odpolední káva/čaj se zákusky a výběr nealko- a alkoholických nápojů domácí produkce od 10:00 do 24:00 hod.

Fitness a lázně

Spa centrum se službami za úhradu.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, boccia, plážový volejbal a tenis.


Proč si vybrat tento hotel

  • Romantická poloha na výběžku do Indického oceánu.
  • Možnost volby all inclusive.
  • Ve vzdálenosti cca 15-20 minut pěšky do vnitrozemí se nachází chrám Wewurukannala s největší (cca 50m) sochou sedícího Buddhy na Srí Lance.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading