facebook
Marco Polo - Palm Paradise Cabanas + Villas - Cabanas

Palm Paradise Cabanas + Villas

Hledáte nádhernou zátoku, fantastickou tropickou zahradu s neuvěřitelně stylovými chatkami (cabanas), kvalitní jídlo, velmi dobrý servis pod vedením německých majitelů, klid, pohodu? Tady budete správně. Nebude Vám jistě chybět televize (ale WiFi v areálu funguje), klimatizace (chatky jsou kryté vegetací a mají důmyslný systém přirozené ventilace podpořený stropním ventilátorem), tenisový kurt, vodní sporty ani nákupní centra. Zato vás tu budou obveselovat všudypřítomné veverky, řada ptáků včetně majestátných orlů, neškodní varani a občas proběhne tlupa opic hulmanů. Hotel má v názvu "paradise" a není to až tak nadnesený výraz...


Fotogalerie


O hotelu

Zátoku Goyambokka u Tangalle v osmdesátých letech "objevil" a postupně osídlil sympatický německý pár, který zařízení vdechl jeho unikátní styl a dodnes je provozuje. Je tu recepce, u které funguje pokrytí WiFi a která zajistí standardní služby (směnárna, sejfy, taxislužba, výlety apod.). Vedle ní je malá herna se stolním tenisem či šipkami. Hlavní restaurant s barem otevírá již v půl osmé ráno a funguje cca do desáté večerní. Ve druhé části areálu na mírném návrší je unikátní trojúhelníkový bazén a malá a la carte restaurace. Plážové osušky obdržíte na recepci (oproti depozitu), matrace máte ve svých chatkách. U bazénu jsou lehátka a slunečníky.

Lokalita

Na samém jihu ostrova mezi Tangalle a Dikwellou u malebné a skalisky ohraničené zátoky Goyambokka s půvabnou pláží s dobrým vstupem do vody, v mírném svahu porostlém bohatou vegetací. Areál je rozprostřen prakticky podél celé zátoky a od pláže je oddělen plůtkem, který spolu s bdělou ostrahou zabraňuje vstupu neubytovaným. Vzdálenost cca 300m od hlavní pobřežní silnice zajišťuje dostatečný klid. Při využití Southern Expressway Colombo-Matara cca 4 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Colombo. 

Popis pokojů

Dvacítka chatek "cabanas" s oktagonálním půdorysem na sloupcích je zcela z přírodních materiálů. Vstup je přes prostornou terasu s proutěnými křesílky. Okna mají jednoduché dřevěné mříže, nemají sklo ale okenice. Uvnitř je dvoulůžko kryté moskytiérou, stolek s křesílky, šatní skříně. V koupelně je standardní splachovací toaleta a sprcha s teplou vodou (průtokový ohřívač). V těchto chatkách lze ubytovat max. 2 osoby. Několik cabanas je prostornějších a mají třetí lůžko rovněž kryté moskytiérou. Pro náročnější klientelu je určeno několik luxusnějších vilek poblíž bazénu - ty mají regulérní skleněná okna, komfortnější koupelnu, klimatizaci, ledničku a varnou konvici (káva, čaj). Dvě vilky mají vždy dva samostatné pokoje: v přízemí třílůžkový a v patře dvoulůžkový. Další dvě vilky jsou určeny vícečlenným rodinám. Novinkou je přízemní atriová budova v areálu vilek zvaná Country House, kde jsou 4 pokoje podobně vybavené jako vilky.

Restaurace, bary, stravování

Cabanas: polopenze v hlavním restaurantu. Snídaně je servírovaná (káva/čaj, šťáva z čerstvého ovoce, ovoce, toasty, vejce v různé úpravě, jogurt "curd" s medem, marmeláda, máslo). Každé ráno je rovněž na tabuli informace ohledně menu k večeři - změna je možná na vyžádání dle jídelního lístku a to do 14:00 hod. Obědy a la carte. Villas: snídaně v restauraci u bazénu. Při polopenzi oběd či večeře tamtéž.

Fitness a lázně

Malé spa centrum s ayurvedickými masážemi.

Aktivity v hotelu a okolí

Půjčovna kol, stolní tenis. NAŠE TIPY PRO VÝLETY: Úžasný skalní chrám Mulkirigala (cca 30 minut jízdy), NP Uda Walawe s největší populací divokých slonů na Srí Lance (cca 1,5 hod. jízdy).


Proč si vybrat tento hotel

  • Jedna z nejmalebnějších zátok na jihu ostrova, areál nádherně souznějící s tropickou přírodou.
  • Velmi stylové a prakticky řešené chatky (cabanas).
  • Pro náročnější ubytování v klimatizovaných vilkách.
  • Úžasný skalní chrám Mulkirigala cca půl hodiny jízdy.
  • Národní park Uda Walawe s největší srílanskou populací slonů jen cca 90 minut jízdy.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading