facebook
Marco Polo - Camping Fontanelle -

Camping Fontanelle

Lago di Garda
Moniga del Garda


Fotogalerie


O hotelu

camping Fontanelle s 80 bungalovy a mobilními domy, recepce (k dispozici trezor), restaurace/pizzerie, WiFi připojení zdarma, bar, minimarket, pračka. Venkovní bazén se samostatným dětským bazénkem, lehátka a slunečníky.

Lokalita

centrum města cca 500 m, přímo na veřejné dlouhé pláži. Desenzano cca 10 km, Saln cca 13 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 830 km, 9 hodin a 5 minut
Vzdálenost z Brna: cca 890 km, 9 hodin a 30 minut

Popis pokojů

mobilní domy/bungalovy jsou vybaveny terasou, kuchyňským koutem (chladnička, sporák), jídelním koutem, sat. TV, WiFi připojením zdarma, topením, klimatizací, sprchou, WC.

  • Dvoupokojové bungalovy: pro 1-4 osoby, cca 20 m2, obývací ložnice s pohovkou na spaní, dvoulůžkový pokoj.
  • Třípokojové mobilní domy Oleandro: pro 1-6 osob (6. osoba max. 20 kg), cca 24 m2, obývací ložnice s 1 místem na spaní, dvoulůžkový pokoj, pokoj se 2 lůžky, výklopná postel do 20 kg.
  • Třípokojové mobilní domy Luxus: pro 1-6 osob (6. osoba max. 20 kg), cca 24 m2, obývací ložnice s 1 místem na spaní, dvoulůžkový pokoj, pokoj se 2 lůžky, výklopná postel do 20 kg. Navíc druhá sprcha a druhé WC.
  • Třípokojové mobilní domy Luxus Big: pro 1-6 osob, cca 32 m2, obývací ložnice s pohovkou na spaní, dvoulůžkový pokoj, pokoj se 2 lůžky.
1 dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

bez stravy nebo polopenze: v případě rezervování polopenze je snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 3 chodech, saláty formou bufetu.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis, malé hřiště na fotbálek, tenisový kurt (za poplatek cca 10 €/hod.). Dále za poplatek golf cca 4 km, minigolf cca 6 km.
Pro rodiny: miniklub pro děti od konce května do konce srpna.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading