facebook
Marco Polo - Hotel Villa Dirce -

Hotel Villa Dirce

Lago di Garda
Limone Sul Garda


Fotogalerie


O hotelu

příjemný hotel s 50 pokoji ležícímí stranou k jezeru, jídelna s velkým oknem s výhledem na jezero, malá lobby, společenská místnost s TV a WiFi připojením zdarma, letní terasa. Venkovní bazén s lehátky a slunečníky, vířivka.

Lokalita

Hotel se nachází nad jezerem Lago di Garda, centrum s obchody, restauracemi, kavárnami cca 1500 m, kyvadlová doprava do Limone za poplatek (9.30-12.30 h. a 15-22 h.).

Vzdálenost z Prahy: cca 780 km, 8 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 840 km, 9 hodin a 20 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, WiFi připojením zdarma, sat. TV, pokojovým trezorem (na kauci), chladničkou, klimatizací (centrální), balkonem nebo terasou s výhledem na jezero. Župany pro dospělé k zapůjčení, na vyžádání. 

  • Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje Standard: dvoulůžkové pokoje mají navíc přistýlku pro 3. osobu.
1 dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, k večeři předkrm a výběr z menu o 3 chodech, saláty formou bufetu, 1x týdně večer s místními specialitami a živou hudbou. V termínu do 8. 5. a od 3. 10. jeden nápoj k večeři zdarma: 0,25 l vína, 0,2 l vody nebo 1 nealkoholický nápoj.
Navíc 10% sleva na oběd v restauracích v Limone: Bellavista, Sogno del Benaco a Azzurro.

Aktivity v hotelu a okolí

zdarma: 1 plavba lodí/na osobu z Malcesine a zpět (od 7 nocí pobytu).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading