facebook
Marco Polo - Hotel Waldfrieden (S) -

Hotel Waldfrieden (S)


Fotogalerie


O hotelu

příjemný čtyřhvězdičkový hotel se 40 pokoji, restaurací, barem, společenskou místností, výtahem, zahradou s lehátky a slunečníky. Zdarma WiFi připojení v celém hotelu.

Lokalita

hotel s krásnou panoramatickou polohou, přímo proti údolní stanici lanovky Hochwurzen v nadmořské výšce 1 100 m, ideální poloha pro túry a cyklovýlety.

Vzdálenost z Prahy: cca 420 km, 5 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Brna: cca 535 km, 5 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 360 km, 3 hodiny a 50 minut

Popis pokojů

nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, telefonem, TV, pokojovým trezorem, WiFi připojením, balkonem (kouření je zakázáno i na balkoně).

  • Jednolůžkové/dvoulůžkové pokoje Classic: cca 22-23 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Comfort: cca 26 m2, pro 2 dosp. a 1 dítě do 15,99 let.
Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: bohatá snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 4 chodech, saláty formou bufetu, 14.30-16.30 odpolední svačina. 1x týdně tematická večeře.

Fitness a lázně

zdarma využití welnness zóny: venkovní bazén (4 x 9 m), lehátka u bazénu, krytý bazén (10 x 6 m) s vířivými lavicemi a masážními tryskami, sauna, parní lázeň, infrakabina, odpočívárna, fitness. Za poplatek: vodní masážní lůžka, masáže.

Aktivity v hotelu a okolí

průvodcované túry organizované místním turistickým spolkem. Zdarma karta výhod Schladming-Dachstein Sommercard s řadou výhod a slev (1x za pobyt využití lanovky na ledovec, 1x denně využití různých lanovek a mýtných cest zdarma, využití veřejné dopravy zdarma, vstup na koupaliště a kryté bazény, vstup do muzeí a různé slevy na další aktivity.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading