facebook
Marco Polo - Aktiv Hotel Eden -

Aktiv Hotel Eden

Lago di Garda
Dro


Fotogalerie


O hotelu

Hotel s 46 pokoji na 3 podlažích. K dispozici je výtah, recepce, bezplatné připojení k Wi-Fi v celém areálu, bar, snídaňová místnost, restaurace a salonky s TV. Úschovna kol zdarma. K dispozici je venkovní bazén 13x7m s integrovaným dětským bazénem (otevřený od poloviny května do poloviny září), zahrady se slunečníky a lehátky (rozloha 15 000 m2).

Lokalita

Hotel leží v nížině uprostřed zeleně ve vinařské oblasti Vino Santo. Ta se nachází mezi jezerem Lago di Garda a jezerem Cavedine v jednom z nejstarších obydlených míst v údolí Sarca - v obci Dro. Centrum Dro s obchody a restauracemi je cca 1 km od hotelu. Cca 5 km od hotelu je Parete Zebrata - známý lezecký výchozí bod. Aktiv Hotel Eden je ideálním výchozím bodem pro horolezectví, cykloturistiku a pěší turistiku. Jezero Lago di Garda je cca 13 km od hotelu. 

Vzdálenost z Prahy: cca 744 km, 7 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 810 km, 8 hodin

Popis pokojů

Útulné pokoje mají vlastní WC, sprchu, fén, SAT TV, telefon, balkon s výhledem na hory a WiFi zdarma:

  • Dvoulůžkové pokoje: cca 13 m2, manželské dvoulůžko.
  • Jednolůžkové pokoje: cca 12 m2, samostatné lůžko.

Dětská postýlka pro děti do 2,99 let za poplatek 3€/noc, platba na místě (rezervace v CK).

Restaurace, bary, stravování

Snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, v případě polopenze večeře formou tříchodového menu (typická lokální jídla).

Aktivity v hotelu a okolí

Tenis, stolní tenis.

Zajímavosti v okolí: Marocche - suchý biotop a obrovské balvany, které pocházejí z doby ledové. Římský most v Cenize a věž Guaita v Pietramurata. Jezera Lago di Cavedine, Lago di Toblino. 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading