facebook
98
Marco Polo - Le Meridien Ile Maurice -

Le Meridien Ile Maurice

Ideální plážový resort, kde za své peníze dostanete adekvátní kvalitu. Jistě, na Mauritiu jsou hotely stylovější, novější, luxusnější... Ale špičkové jídlo, ochotný personál, kvalitní a prostorné ubytování i hezká pláž s dobrým vstupem do vody dělají z Le Meridien velmi příjemné místo pro dovolenou. Navíc zde máte variantu perfektní kombinace: Klidový areál (Nirvana) s možnostmi velkého resortu! Doporučujeme rezervovat se službami (na tuto kategorii) bohatého all inclusive.


Fotogalerie


O hotelu

POZOR - OD 01.05.19 HOTEL V PRŮBĚŽNÉ REKONSTRUKCI! Předpokládané ukončení - listopad 2019.
Le Meridieny patří do kolekce renomovaných Starwood Hotels. Ten mauritijský je rozložen v zahradě podél pláže, kdy mezi šesti pavilóny s pokoji je hlavní areál s prostornou lobby, barem Bois Cheri a business centrem. V patře je zde také hlavní restaurant "180°", dílem uvnitř a dílem na terase s kouzelným výhledem na bazén a moře. Pod hlavním restaurantem je "Cumin" zaměřený hlavně na indická jídla. Další bar, zpravidla fungující až do jedné hodiny v noci, je nad bazénem. Třetím je tradiční poolbar. Hned pod hlavní budovou je plážový restaurant "Shells" zaměřený (nejen) na mořské speciality. V hlavní budově je rovněž několik obchůdků a klenotník. Nejdále od centrální části se nachází klidová zóna NIRVANA s vlastními pokoji, bazénem, poolbarem a restaurantem "La Faya". Hosté, kteří zde nebydlí, nemají právo používat toto vybavení s výjimkou restaurantu, a to pouze v poledne a večer. Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Na západním pobřeží severně od hlavního města Port Louis (cca 20 min. jízdy). Do letoviska Grand Baie cca 15 min. jízdy. Několik menších obchodů se suvenýry a dalším zbožím v pěším dosahu. Z mezinárodního letiště cca 90 minut 

Popis pokojů

Celkem 265. Základní kategorií je Deluxe (1. patro) o cca 50m2. Má koupelnu se samostatnou vanou a sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, župany, žehlící prkno a žehličku, dále Sat-TV, klima, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), sejf, psací stůl, gauč se stolkem a balkon. Pokoje Deluxe Garden Oceanview jsou v přízemí (z terasy přímo k pláži) nebo ve druhém patře a Deluxe Premium Oceanview výhradně ve druhém patře (nejlepší výhled na moře). Vícečlenným rodinám lze nabídnout prostornější Family Suites. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři. 34 pokojů Nirvana je z poloviny orientována k moři (Nirvana Oceanview) a do vnitrozemí (Nirvana Deluxe). V Nirvaně není možné ubytovat osoby mladší 16 let. Max. obsazení pokojů: Deluxe a Deluxe Plus ... 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11 let na 1 přistýlce - gauči.

Restaurace, bary, stravování

POLOPENZE ... snídaně a večeře bohatý buffet v hlavním restaurantu "180°". Při ALL INCLUSIVE navíc obědy s výběrem a la carte v "Shells" a "La Faya", přičemž vyznačené pokrmy jsou v ceně, ostatní za příplatek. Stejně je možné oba restauranty využít i na večeři. Co se nápojů týče: nealko v podobě vody s bublinkami i bez, dále Coca cola/Sprite/Fanta, Schweppes soda i tonic, ice tea, výběr džusů, čaj a káva. Vybrané druhy skotské whisky, vybrané druhy jihoafrických vín (bílé/růžové/červené), bublinky, Dubonnet Rouge, Martini Bianco/Rosso i Extra dry, vybrané portské, místní výtečný rum Green Island (white i spiced), gin (Gilbey´s, Rover), vodka pana Smirnoffa, vybrané brandy, sladké liguéry (Curacao, Ansette, Archers atd.), oblíbené koktejly a pivo Phoenix. Změna vyhrazena.

Fitness a lázně

Wellnes Explore Spa: celý koncept hotelového spa centra je dán ideou, aby neošetřil jen tělo, ale i ducha. Proto je umístěno v krásné zenové zahradě. Škála procedur je sice celosvětově tradiční, ale hlavní zaměření je na tisíciletou indickou ayurvedickou tradici, kde jednotlivým úkonům může předcházet lékařská konzultace pro správný výběr. Krom toho je tu kadeřník, jóga, fitness, pára, sauna, jacuzzi a relaxační areál. Služby centra jsou za úhradu (kromě fitness, páry, sauny a jacuzzi).

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně tenis, fitness, jóga, beachvolejbal, stolní tenis, badminton, boccia, plachetnice, kajaky, lodě se skleněným dnem, vodní lyže, šnorchlování. Za úhradu paragliding, rybaření, potápění, půjčovna kol. Dětský klub pro děti 4-12 let funguje 10:30-18:30. Večer hudba, zábava, folklorní soubory sega.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nirvana, až na kraj areálu umístěná část určená pouze dospělým, s vlastním bazénem, lehátky, slunečníky a pool barem.
  • Hlavní restaurant s buffetem skvěle doplňují indická Cumin, stylová plážová Shells a především delikatesní La Faya.
  • Kromě polopenze možnost all inclusive s bohatou škálou nealko- a alkoholických nápojů.
  • Báječný systém postupně otevíraných barů: po snídani začne pool bar, pak se připojí Bois Cheri v lobby až vše uzavře okolo půlnoci Bay View Bar.
  • Široká nabídka sportovních aktivit.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666