facebook
Marco Polo - Apartmány Kanegra Plava Laguna -

Apartmány Kanegra Plava Laguna


Fotogalerie


O hotelu

Apartmánový resort obklopený středomořskou vegetací a oblázkovou pláží, ve kterém se nachází 233 jednoduchých bungalovů a dále restaurace, pizzerie, bary, kavárna, recepce s trezorem k pronajmutí, supermarket a další obchody. WiFi a internetový koutek na recepci zdarma. Pestrá nabídka sportovního a zábavního vyžití.

Lokalita

Areál leží v mírném svahu u zátoky. Restaurace, bary a obchody cca 500 m. Město Umag cca 10 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 780 km, 8 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Brna: cca 640 km, 6 hodin a 20 minut

Pláž: skalnatá/oblázková pláž s koupacími plošinami cca 100-500 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážový bar. 

Popis pokojů

  • Dvoupokojové bungalovy 2+2: cca 36 m2, pro až 4 osoby. Obývací ložnice se 2 oddělenými lůžky, 1 dvoulůžkový pokoj (oddělené postele), kuchyňský kout (sporák, chladnička), sat. TV, telefon, vana, WC, balkon. Orientace do parku.
  • Třípokojové bungalovy 4+1: cca 46 m2, pro až 5 osob. Dvoupodlažní nebo jednopodlažní. Dvoupodlažní: dvě ložnice (každá se dvěma oddělenými lůžky), obývací ložnice s 1 místem na spaní (rozkládací pohovka). Terasa. Jednopodlažní: jedna ložnice se dvěma oddělenými lůžky, obývací ložnice s 2 místy na spaní (rozkládací pohovka), jedna ložnice s jedním lůžkem. Balkon. Jinak stejné vybavení jako 2+2.
  • Třípokojové bungalovy 4+2: cca 60 m2, pro až 6 osob. Dvě ložnice (každá se dvěma oddělenými lůžky), obývací ložnice se 2 místy na spaní. Terasa. Jinak stejné vybavení jako 2+2.
Dětská postýlka u bungalovů 2+2 a 4+2 na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být o toto dítě překročen.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy, snídaně nebo polopenze. Při objednání polopenze (29.5.-11.9.) snídaně formou a večeře formou bufetu. Nápoje k večeři zdarma (z nápojového automatu - nealko nápoje, víno, pivo).

Dále je v areálu á-la-carte restaurace, pizzeria, café bar a plážový bar.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: beachvolejbal, multifunkční hřiště - basketbal, malý fotbal, házená, cyklotrasy v okolí. Sportovní a večerní animační program, živá hudba (13.6.-2.9.).
Za poplatek: 2 tenisové kurty, jízdní kola, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, 

Děti: miniklub pro děti od 5 do 12 let, tematické akce, minidisco (13.6.-2.9.).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading