facebook
Marco Polo - Apartmány Kanegra Plava Laguna -

Apartmány Kanegra Plava Laguna

Istrie
Umag


Fotogalerie


O hotelu

Apartmánový resort obklopený typickou středomořskou vegetací a oblázkovou pláží. V areálu se nachází 233 jednoduchých bungalovů a dále restaurace, pizzerie, bary, kavárna, recepce s trezorem k pronajmutí, supermarket a další obchody. WiFi a internetový koutek na recepci zdarma. Pestrá nabídka sportovního a zábavního vyžití.

Lokalita

Resort leží v mírném svahu v Piranském zálivu. Restaurace, bary a obchody jsou cca 500 m od budovy. Město Umag je pak vzdáleno cca 10 km.

Pláž: skalnatá/oblázková pláž s koupacími plošinami přímo u areálu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážový bar. 

Vzdálenost z Prahy: cca 780 km, 8 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 640 km, 6 hodin a 20 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 550 km, 5 hodin a 30 minut

Popis pokojů

Všechny apartmány mají vybavenou kuchyni (sporák, chladnička), sat. TV, telefon, vanu, WC a WiFi připojení zdarma:

  • Dvoupokojové bungalovy 2+2: cca 36 m2, pro až 4 osoby. Ložnice se dvěma oddělenými lůžky a obývací ložnice se 2 lůžky formou rozkládací pohovky a balkon nebo terasa.
  • Třípokojové bungalovy 4+1: cca 46 m2, pro až 5 osob. Dvoupodlažní nebo jednopodlažní. Dvoupodlažní: dvě ložnice (každá se dvěma oddělenými lůžky), obývací ložnice s 1 místem na spaní (rozkládací pohovka), terasa. Jednopodlažní: jedna ložnice se dvěma oddělenými lůžky, obývací ložnice s 2 místy na spaní (rozkládací pohovka), jedna ložnice s jedním lůžkem, balkon.
  • Třípokojové bungalovy 4+2: cca 60 m2, pro až 6 osob. Dvě ložnice (každá se dvěma oddělenými lůžky), obývací ložnice se 2 místy na spaní (rozkládací pohovka), terasa. 
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy, snídaně nebo polopenze.
Snídaně i večeře formou bufetu. Při objednání polopenze jsou v období 24. 4.-7. 9. 2024 nápoje k večeři zdarma (nealko nápoje, víno, pivo).

Dále je v areálu á-la-carte restaurace, pizzeria, café bar a plážový bar.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: beachvolejbal, multifunkční hřiště - basketbal, malý fotbal, házená, cyklotrasy v okolí. Sportovní a večerní animační program, živá hudba (1. 7.-30. 8. 2024).
Za poplatek: 2 tenisové kurty, jízdní kola, stolní tenis, minigolf, vodní sporty.

Děti: miniklub pro děti od 4 do 12 let, tematické akce, minidisco (1. 7.-30. 8. 2024, denně kromě soboty).

Domácí mazlíčci do 10 kg jsou povoleni za poplatek 16 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading