facebook
Marco Polo - Kech Boutique Hotel & Spa Marrákeš -

Kech Boutique Hotel & Spa Marrákeš

Buďte na dosah typické marocké atmosféře v centru Marrákeše v hotelu, který vás zaujme přátelskou atmosférou, výbornou kuchyní a velkorysým zázemím. K dispozici je vám bazén, sluneční terasa a restaurace, kde můžete ochutnat jídla podle skvělé marocké receptury. Moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi vás nadchne svým prostorným pokojem a balkonem s výhledem na bazén a sluneční terasu. Zvukotěsné a klimatizované pokoje jsou vybaveny LED satelitní televizí. Kontinentální snídaně si vychutnáte v hotelové jídelně. Využít můžete také pokojové služby a recepce s nepřetržitým provozem.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel s výbornou polohou v centru Marrákeše s výhledem na pohoří Oukaimedena, je vzdálen pouhých 5 minut chůze od místních trhů. Paláce Bahia a Badii jsou vzdálené 5 km. Letiště Marrakesh Menara 8 km.

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj superior s manželskou postelí je vybaven minibarem, klimatizací a satelitní TV.

Restaurace, bary, stravování

Hotel nabízí dvě restaurace z toho jedna s barem u bazénu. Ochutnat můžete francouzskou, středomořskou, italskou nebo marockou kuchyni.

Fitness a lázně

Bazén, fitness, masáže, parní sauna, relaxační místnost.


Proč si vybrat tento hotel

 • Okruh městem Marrákeš

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Celodenní prohlídka města Marrákeš, druhého nejstaršího císařského města, právem nazývaným „Perla jihu“. Marrákeš sídlí ve svěží oáze ležící na úpatí sněhem zakrytých hor Atlasu. Navštívíte slavné Saadské hrobky, zahrady Menara, mešitu Koutoubia a palác Bahia.

  Cena na vyžádání.

 • Údolí Ourika

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Kvetoucí údolí je vzdálené 45 minut jízdy od Marrákeše. Cesta probíhá přes Haouzskou rovinu a pak se vypne směrem k místu starého Agmatu. Spatříte pole táhnoucí se směrem k Marrákeši, jako když rozvinete zelený koberec. Na hlavní silnici a asi 2 km na jih od Aghmatu vede trasa k Dar Caïdu Ouriki, kde se každé pondělí koná nejrušnější Souk v blízkosti Marrákeše. Jasné rychle tekoucí vody Oued Ourika protínají podhůří pohoří Atlas a zavlažují údolí Ourika. Údolí je plné malých vesnic s domy, které se shlukují na pláních nebo v blízkosti vody.

  Cena na vyžádání.
 • Essaouira – Savíra pirátské město

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Za fialovými hradbami uvnitř bílé mediny s modrými dveřmi leží město Essaouira, které bylo ovlivněno různými kulturami (berberskou, kartaginskou, portugalskou, arabskou).
  Savíra jak je tohle starobylé marocké město také nazýváno, je zařazené na seznam UNESCO. Portugalci ho vybudovali jako přímořskou pevnost, která nebyla nikdy dobyta.
  Někteří sem přijíždí za krásným mořem, nádhernými plážemi a skvělou možností surfování. Milovníky historie zase zaujmou pozůstatky bývalé portugalské pevnosti, či starobylý přístav.
  Na hradbách narazíte na děla z 18. století. Navštívíte Mediny, opevnění, uvidíte díla řemeslníků - dřeva vykládané slonovinou, rybářský přístav, stříbrné klenotníky, židovskou čtvrť Mellah, umělecké galerie, muzeum Sidi Mohamed Ben Abdullah.
  A užijete si trochu času na zlaté pláži!

  Cena na vyžádání.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading