facebook
Marco Polo - Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar -

Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar

Kvarnerské ostrovy
Krk
Baška


Fotogalerie


O hotelu

Hotel má 431 pokojů. Dále je zde vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, restaurace, á-la-carte restaurace, bistro, lobby bar, minimarket, 6 výtahů a 5 kongresových sálů s veškerou výbavou. Ve venkovním areálu je bazén a bar u bazénu. Lehátka a osušky u bazénu za poplatek. WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek za poplatek.

Lokalita

Klidná poloha přímo u moře a zároveň cca 300 m od centra města Baška. Nejbližší restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Letiště Rijeka cca 45 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 830 km, 9 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 680 km, 7 hodin

Pláž: cca 50 m od hotelu je "Vela plaža" - 1800 metrů dlouhá oblázková pláž s pozvolným písčitým vstupem do moře. Slunečníky na pláži za poplatek. Dále jsou na pláži sprchy, převlékárny, půjčovna sportovního vybavení a beachvolejbalový kurt. 

Popis pokojů

Všechny pokoje mají klimatizaci, LCD sat. TV, fén, trezor a koupelnu s WC:

  • Jednolůžkové pokoje Classic: cca 14 m2.
  • Dvoulůžkové pokoje Classic: cca 19 m2, pro 2 osoby. 
  • Dvoulůžkové pokoje Superior (park): cca 19 m2, pro 2 osoby, navíc balkon směrem do parku.
  • Dvoulůžkové pokoje Superior (moře): cca 19 m2, pro 2 osoby, navíc balkon s výhledem na moře.
  • Třílůžkové pokoje Classic: cca 24-30 m2, pro 2-3 osoby, třetí lůžko je jako přistýlka nebo rozkládací pohovka. 
  • Třílůžkové pokoje Superior: cca 24-30 m2, pro 2-3 osoby, třetí lůžko je jako přistýlka nebo rozkládací pohovka, balkon směrem do parku.
  • Rodinné pokoje Standard: cca 25-34 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžko a rozkládací pohovka pro 2 os. oddělená zatahovacím závěsem, balkon směrem do parku.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Restaurace, bary, stravování

Snídaně, polopenze nebo light all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů, neomezená konzumace nápojů k večeři (pivo, víno, džusy, voda) z nápojového automatu zdarma. Light all inclusive - navíc oběd, během něj také neomezená konzumace z nápojového automatu. 1x týdně tematický večer v restauraci.

Fitness a lázně

Zdarma: krytý bazén s fontánami a vodními tryskami, vířivky, venkovní bazén s masážními lůžky a tryskami, gejzíry a vodopády, venkovní i vnitřní dětský bazén.
Za poplatek: wellness zóna v přízemí: sauna (klasická, infračervená, finská, turecká), parní lázeň, vířivka. Ve wellness zdarma čaj, voda a ovoce. 

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: fitness. Denní a večerní animační program (1.7.-1.9.).
Za poplatek: stolní tenis.
V okolí: plážový volejbal, půjčovna kol, minigolf. Vodní sporty na pláži.

Děti:
dětské hřiště, 2 samostatné dětské bazény s vodními atrakcemi. Miniklub a minidisco (3-12 let, 1.7.-1.9.) v přilehlém Baška Beach Camping Resortu. Dětské židličky v restauraci na vyžádání zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading