facebook
Marco Polo - Adam Park Marrakech Hotel & Spa - Vstupní brána hotelu.

Adam Park Marrakech Hotel & Spa

Tento pěti hvězdičkový hotel ozdoben prvky evropské kultury se nachází 15 minut pěšky od Agdalských zahrad v Marrákeši. Nabízí velkorysou kuchyni ve svých několika restauracích. Mezinárodní speciality si můžete vychutnat v moderní, ve stylu Art Deco a marocké v restauraci s terasou. K dispozici je vám venkovní bazén a odpočívat můžete v hotelovém SPA. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel leží 10 minut jízdy od náměstí Jaama el Fna, 7 minut jízdy od paláce El Badi a 7 km od Královského golfového hřiště. Letiště Marrakech Menara je vzdáleno 20 minut jízdy autem.

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. 
Všechny pokoje mají klimatizaci, terasu nebo balkon s výhledem do okolí, satelitní TV s plochou obrazovkou.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace Traviata s italskou hudbou a specialitami podávanými na terase s výhledem na bazén.
Restaurace Sidibibi nabízí marocké speciality.
Moderní restaurace XS nebo L’international ve stylu Art Deco, podávají mezinárodní speciality.

Fitness a lázně

Bazén, parní sauna, masáže, fitness s cardio stroji.


Proč si vybrat tento hotel

 • Okruh městem Marrákeš

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Celodenní prohlídka města Marrákeš, druhého nejstaršího císařského města, právem nazývaným „Perla jihu“. Marrákeš sídlí ve svěží oáze ležící na úpatí sněhem zakrytých hor Atlasu. Navštívíte slavné Saadské hrobky, zahrady Menara, mešitu Koutoubia a palác Bahia.

  Cena na vyžádání.
 • Údolí Ourika

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Kvetoucí údolí je vzdálené 45 minut jízdy od Marrákeše. Cesta probíhá přes Haouzskou rovinu a pak se vypne směrem k místu starého Agmatu. Spatříte pole táhnoucí se směrem k Marrákeši, jako když rozvinete zelený koberec. Na hlavní silnici a asi 2 km na jih od Aghmatu vede trasa k Dar Caïdu Ouriki, kde se každé pondělí koná nejrušnější Souk v blízkosti Marrákeše. Jasné rychle tekoucí vody Oued Ourika protínají podhůří pohoří Atlas a zavlažují údolí Ourika. Údolí je plné malých vesnic s domy, které se shlukují na pláních nebo v blízkosti vody.

  Cena na vyžádání.
 • Essaouira – Savíra pirátské město

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Za fialovými hradbami uvnitř bílé mediny s modrými dveřmi leží město Essaouira, které bylo ovlivněno různými kulturami (berberskou, kartaginskou, portugalskou, arabskou).
  Savíra jak je to to starobylé marocké město také nazýváno, je zařazené na seznam UNESCO. Portugalci ho vybudovali jako přímořskou pevnost, která nebyla nikdy dobyta.
  Někteří sem přijíždí za krásným mořem, nádhernými plážemi a skvělou možností surfování. Milovníky historie zase zaujmou pozůstatky bývalé portugalské pevnosti, či starobylý přístav.
  Na hradbách narazíte na děla z 18. století. Navštívíte Mediny, opevnění, uvidíte díla řemeslníků - dřeva vykládané slonovinou, rybářský přístav, stříbrné klenotníky, židovskou čtvrť Mellah, umělecké galerie, muzeum Sidi Mohamed Ben Abdullah.
  A užijete si trochu času na zlaté pláži!

  Cena na vyžádání.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading