facebook
Marco Polo - Greenfire Lodge Dolphin Coast - Greenfire Lodge Dolphin Coast - terasa

Greenfire Lodge Dolphin Coast

Příjemný hotýlek u liduprázdné pláže na břehu Indického oceánu s výhledem na východ slunce. Je to skvělé místo na pár dní odpočinku a pro objevování KwaZulu Natal – nedalekých Dračích hor i safari v NP Hluhluwe. Díky poloze cca 10 min jízdy od letiště i ideálním ubytováním na poslední noc před návratem domů. Rodinná atmosféra pro pohodu a moderní vybavení pro pohodlí.


Fotogalerie


O hotelu

Lodge je poležená na kraji poklidné plážové vesničky Imdloti severně do Durbanu. Na mezinárodní letiště v Durbanu je to cca 10 min jízdy. Lodge samotná leží na konci slepé ulice přimo u pláže. Z každého pokoje je nerušený výhled na Indický oceán. Pro aktivnější povahy může být skvělým výchozím bodem pro prozkoumání provincie KwaZulu Natal. V dojezdové vzdálenosti najdete jak Dračí hory tak i safari v NP Hluhluwe.

Lodge (hotýlek) má vlastní soukromý bazén (velikostí na osvěžení, nikoliv na plavání). Hosté mohou vyrazit na procházku do okolních lesů nebo po nekonečné pláži. Součástí lodge je bar a restaurace, kde se podávají snídaně. Posedět můžete uvnitř nebo venku a vždy s výhledem na širý oceán.

Lokalita

Poklidná přímořská vesnice Umdloti, ze které je v dálce vidět panorama Durbanu. Krásné čisté moře a jemný písek vytváří atmosféru plážové dovolené. Do centra vesnice dojdete pohodlnou procházkou po klidné silnici nebo po pláži za cca 20 minut. V centru najdete restaurace i malé nákupní centrum. Pro klienty přijíždějící po vlastní ose je tu dostatek parkovacích míst i benzínová pumpa.

Popis pokojů

Pro hosty je k dispozici 12 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a WC. Každý pokoj má výhled na moře a malý balkon. Součástí pokojů je trezor pro uložení cenných věcí.

Restaurace, bary, stravování

K dispozici je samoobslužný bar, snídaňová restaurace a příjemné posezení uvnitř s výhledem ven nebo přímo na terase na mořem.


Proč si vybrat tento hotel

  • Z každého pokoj je nerušený výhled na moře
  • Liduprázdná pláž přímo před hotelem
  • V dochozí vzdálenosti jsou obchody i restaurace
  • Na letiště je to jen cca 10 min autem
  • Domácí atmosféra
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading