facebook
Marco Polo - Radisson Blu Marrakech, Carré Eden - Pohled na hotelové pokoje a na bazén.

Radisson Blu Marrakech, Carré Eden

Radisson Blu Hotel Marrakech Carré Eden je velmi oblíbený díky své poloze. Příjemný interiér s venkovním bazénem přímo vybízí k relaxaci. V mezinárodní restauraci si můžete vychutnat skvělé pokrmy.


Fotogalerie


O hotelu


Hotel se nachází 5 minut jízdy od vlakového nádraží v Marrakeši a 5 minut chůze od náměstí Marrakech. Letiště Marrakech-Menara je vzdálené 4 km.

Popis pokojů

Všechny pokoje mají klimatizaci, balkon a terasu s výhledem na město a výhledem na bazén.

Restaurace, bary, stravování

V Lila restaurant si můžete vychutnat mezinárodní kuchyni. 

Fitness a lázně

Realaxovat můžete v hotelovém SPA kde je vám k dispozici jacuzzi, parní lázeň a masáže. 

Hotel disponuje také fitness centrem.


Proč si vybrat tento hotel


 • Okruh městem Marrákeš

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Celodenní prohlídka města Marrákeš, druhého nejstaršího císařského města, právem nazývaného „Perla jihu“. Marrákeš sídlí ve svěží oáze ležící na úpatí sněhem zakrytých hor Atlasu. Navštívíte slavné Saadské hrobky, zahrady Menara, mešitu Koutoubia a palác Bahia.


  Cena na vyžádání.
 • Údolí Ourika

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Kvetoucí údolí je vzdálené 45 minut jízdy od Marrákeše. Cesta probíhá přes Haouzskou rovinu a pak se vypne směrem k místu starého Agmatu. Spatříte pole táhnoucí se směrem k Marrákeši, jako když rozvinete zelený koberec. Na hlavní silnici a asi 2 km na jih od Aghmatu vede trasa k Dar Caïdu Ouriki, kde se každé pondělí koná nejrušnější Souk v blízkosti Marrákeše. Jasné rychle tekoucí vody Oued Ourika protínají podhůří pohoří Atlas a zavlažují údolí Ourika. Údolí je plné malých vesnic s domy, které se shlukují na pláních nebo v blízkosti vody.

  Cena na vyžádání.
 • Essaouira – Savíra pirátské město

  S anglicky mluvícím průvodcem.

  Za fialovými hradbami uvnitř bílé mediny s modrými dveřmi leží město Essaouira, které bylo ovlivněno různými kulturami (berberskou, kartaginskou, portugalskou, arabskou).
  Savíra jak je tohle starobylé marocké město také nazýváno, je zařazené na seznam UNESCO. Portugalci ho vybudovali jako přímořskou pevnost, která nebyla nikdy dobyta.
  Někteří sem přijíždí za krásným mořem, nádhernými plážemi a skvělou možností surfování. Milovníky historie zase zaujmou pozůstatky bývalé portugalské pevnosti, či starobylý přístav.
  Na hradbách narazíte na děla z 18. století. Navštívíte Mediny, opevnění, uvidíte díla řemeslníků - dřeva vykládané slonovinou, rybářský přístav, stříbrné klenotníky, židovskou čtvrť Mellah, umělecké galerie, muzeum Sidi Mohamed Ben Abdullah.
  A užijete si trochu času na zlaté pláži!

  Cena na vyžádání.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading