facebook
Marco Polo - Acoya Curacao Resort, Villas & Spa -

Acoya Curacao Resort, Villas & Spa

Objevte kouzlo karibského ostrova Curacao a prožijte dovolenou v pohodovém rezortu nedaleko pláže.
Acoya Curacao Resort je vhodný ty, kteří preferují bezkonkurenční cenu, dobré služby a nevadí, že je hotel vzdálený 1,4 km od pláže (možnost využít zdarma shuttle bus).
Pobyt si zde užijí jak páry, tak i rodiny s dětmi - možnost ubytování v apartmánech a vilkách až se 3 ložnicemi i s vlastním bazénem. Stravování formou snídaně, polopenze, plné penze, či případně All Inclusive.


Fotogalerie


O hotelu

Resort Acoya je vhodný pro ty, kteří preferují klidnější lokalitu, dobrou cenu a nevadí jim, že leží 5 min od pláže Mambo Beach (Madero Ocean Club), kam vás odveze pravidelný shuttle bus (vstup pro hosty rezortu Acoya zdarma vč. plážových lehátek). Pokud plánujete během svého pobytu na exotickém Curacau pronájem vozu, je tento rezort "trefa do černého". Budete tak moci prozkoumat celý ostrov a desítky jeho nádherných pláží.
Hotel klade důraz na ekologický provoz. Nachází se v něm 182 luxusních pokojů, apartmánů a vilek. K dispozici je velký bazén vč. dětského. 

Úklid pokoje a výměna ručníků  denně.
Výměna povlečení 2x týdně.
Lehátka u bazénu zdarma.
Dětský klub s programem pro děti 3-12 let.
Wifi zdarma v celém rezortu
 
Za příplatek možnost All Inclusive:
- neomezené nealko, pivo a víno, vybrané alkoholické nápoje
- bufetová restaurace pro snídaně, obědy a večeře
- 2 specializované restaurace na večeři La Trattoria a Lakeside Grill
- občerstvení v baru u bazénu

Lokalita

Acoya Resort se nachází 10 min od historického centra Willemstad.  Pláž Madero Beach leží 5 min. daleko (zdarma shuttle bus), kde je zároveň nákupní bulvár. Letiště Hato International je vzdáleno 30 min. 

Popis pokojů

V rezortu je celkem 182 pokojů typu Deluxe, Rodinné pokoje, dále Apartmány s 1-3 ložnicemi i s možností vlastního bazénu, Vilky s 1-3 ložnicemi a Vilky se 2-3 ložnicemi a soukromým bazénem.
Deluxe pokoje jsou zařízené v moderním designu, vybaveny vlastní koupelnou a WC, klimatizací, TV, kávovarem, mini chladničkou, sejfem, fénem, žehličkou a žehlícím prknem. Wifi je k dispozici zdarma. Balkón nebo terasa, výhled do zahrady.  Kapacita: 2 dospělé osoby, nebo 1 dosp. osoba a 1 dítě. Přistýlka ani rozkládací sofa není k dispozici.  

Rodinné pokoje se skládají ze dvou propojených deluxe pokojů. Jsou zařízené v moderním designu, vybaveny vlastní koupelnou a WC, klimatizací, TV, kávovarem, mini chladničkou, sejfem, fénem, žehličkou a žehlícím prknem. Wifi je k dispozici zdarma. Balkón nebo terasa, výhled do zahrady. Kapacita: 4 osoby.

Apartmány s 1, 2, nebo 3 ložnicemi
se skládají se z obývacího pokoje, kompletně vybavené kuchyně vč. mikrovlnky, sporáku i myčky nádobí, jídelny, balkonu, nebo terasy + ložnice.  Vybaveny a zařízeny jsou stejně jako deluxe pokoje. Kapacita: max. 2 osoby v apartmánu s 1 ložnicí, 4 osoby v apartmánu se 2 ložnicemi, 6 osob v apartmánu se 3 ložnicemi. U varianty apartmánu se 2 ložnicemi možnost 1 nebo 2 koupelen. Za příplatek 2 ložnicový apartmán + soukromý bazén.

Vilky s 1, 2, nebo 3 ložnicemi jsou zařízeny jako deluxe pokoje a vybaveny jako apartmány. Max. kapacita jako u apartmánů.

Vilky s 2, nebo 3 ložnicemi + soukromý bazén. Max. kapacita 4 osoby v apartmánu se 2 ložnicemi, 6 osob v apartmánu se 3 ložnicemi.

Restaurace, bary, stravování

Stravování formou snídaně, polopenze, plné penze, či případně All Inclusive.

Hosté mají k dispozici 3 restaurace
- Bufetová: The Kitchen Buffet Restaurant pro snídaně, obědy a večeře
- Italská: La Lagoon Trattoria
- Gril A la carte: Lake Side Grill

Dále bar u bazénu s občerstvením a nápoji.

Fitness a lázně

Fitness centrum je k dispozici pro hosty v rezortu.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma shuttle bus na pláž Mambo beach, centrum města (Downtown) a nedaleký supermarket. 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading