facebook
Marco Polo - La Digue Island Lodge hotel -

La Digue Island Lodge hotel


Ostrov La Digue patří mezi nejkrásnější ostrovy na světě, nádherné bílé pláže s typickými žulovými kameny, určitě stojí za návštěvu.


Fotogalerie


O hotelu


Na jednom z nejmenších ostrovů Seychell se nachází hotel La Digue Island Lodge na pláži Anse Reunion. Ostrov je krásně zelený, nabízí nádherné písčité pláže, úchvatný podmořský svět, typické šedé a růžové žulové balvany, typické pro Seychelly.

Lokalita

Hotel se nachází na ostrově La Digue, který je vzdálen asi 15 min lodí z Praslinu a na Praslin se dostanete z letiště Mahe buď lodí či letecky. La Digue Island Lodge se nacháí a pláži Anse Reunion a je nedaleko od nejznámější pláže Anse Source  d´Argent.

Popis pokojů


Ubytování je možné buď v chatkách, v hlavní budově - tak zvaný žlutý dům a plážový dům. Je zde nádherná tropická zahrada, chatky jsou jen kousek od pláže a odtud se vám naskytne překrásný výhled na Indický oceán. 

Garden room - tyto nízké bungalovy jsou v klidné části v zahradě. Každý pokoj má svoji terasu. Mohou se zde ubytovat max. 2 osoby.

Garden chalet - typické chatky ze dřeva jsou v zahradě, mají svou terasu. Max. 3 osoby.

Beach chalet - dřevěné chatky jsou situované přímo u moře, mají terasu, max. pro 3 osoby.
Další možnosti ubytování:
Beach house 1 bedroom /max. 3 osoby), beach house 2 bedroom (max. 5 osob) a L Union 2 bedroom beach villa pro max. 4 osoby, rádi vám poradíte s ideálním ubytováním pro vás.


Všechny pokoje mají televizi, Wi-Fi, klimatizaci, minibar, varnou konvice a lehátka na terase, plážové osušky, fén.

Restaurace, bary, stravování

Stravování je zde formou polopenze, výborná kreolská a mezinárodní kuchyně, italská restarauce a restaurace specializující se na mořské plody. Dále můžete využít dva bary a ochutnat exotické drinky. 

Fitness a lázně

K relaxaci slouží místní Spa centrum.

Aktivity v hotelu a okolí

Potápěčské centrum přímo v hotelu, dále hotel organizuje pěší tůry po okolí, lodní výlety na okolní ostrovy nebo lodí za šnorchlováním.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading