facebook
Marco Polo - Patatran Village hotel -

Patatran Village hotel

Poznejte dovolenou v naprostém poklidném prostředí s nedotčenou přírodou, krásnými plážemi, modrozeleným mořem a hotelovými bungalovy, které ideálně zapadají do místní přírody. Vydejte se na místo, kde zažijete oázu klidu Hotel se nachází na ideálním výchozím místě pro klienty, kteří by si rádi tento ostrov projeli také na kole.


Fotogalerie


O hotelu

Letiště Praslin Island cca 16 km
Transfer: vnitrostátní let + trajekt
Pláž: přímo u hotelu Anses Patates
Počet pokojů: 30

Lokalita

Hotel Patatran Village se nachází na kouzelném ostrově La Digue, který je jeden z menších obydlených ostrovů Seychel. Nachází se nad zátokou Anse Patates. Do nejbližšího městečka La Passe se dostanete příjemnou procházkou za pouhých 10 minut.

Popis pokojů

Patatran Village hotel nabízí ubytování v nápaditě vybavených pokojích a apartmánech. Část z nich je vyzdobena námořnickými motivy a jiné vykreslují to nejlepší z kultury Seychel.

Standard pokoj: 18 m²: pokoje jsou navržené podle kreolského designu. Pokoje jsou klimatizované s manželskou postelí, telefonem, kabelovou televizi a mini-barem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a fénem. Tento typ nemá přímý výhled na moře, ale mají terasu.

Superior pokoj: 24 m², stejné vybavení jako pokoje Standard, navíc mají přislušenství na přípravu čaje a kávy. Výhled na moře z oken pokoje.

Deluxe pokoj: 60 m², pokoje jsou velmi prostorné, stejné vybavení jako předchozí typy. Inspiraci pokojů byl africký styl ukazující kulturní a přírodní dědictví Seychel. Pokoje jsou orientované přímo k pláži Anse Patates s římým výhledem na moře.

Možnost rezervaci rodinného pokoje pro 2 dosp.os. a 2 dětí s oddělenou ložnici. 

Captain Retreat: 100 m², nacházejí se v hlavní budově v druhém patře. Jedná se o apartmán, ve kterém se budete cítit jak na palubě zaoceánského parníku. Balkón s výhledem na moře.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace s terasou kde se podává snídaně, obědy a večeře.

Fitness a lázně

Bazén s krásným výhledem na moře

Aktivity v hotelu a okolí

Možnost výletů, exkurzí za potápěním a šnorchlovaním.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading