facebook
Marco Polo - LUX Saint Gilles -

LUX Saint Gilles

Elegantní, v koloniálním stylu vystavěný hotel je nejlepší plážové zařízení na ostrově. Má velmi relaxačně působící areál a velmi kvalitní servis. Kromě klasické plážové dovolené může též sloužit jako komfortní základna k poznávání Reunionu.


Fotogalerie


O hotelu

V r. 2009 komplexně zrenovovaný hotelnabízí recepční servis, lobby z bezplatným připojením na internet, 3 restauranty, bar, sluneční terasu s velkým sladkovodním bazénem, ze které je přímý vstup na pláž (lehátka, slunečníky a osušky), několik obchůdků, kadeřnictví.

Lokalita

Na západě ostrova v letovisku L´Hermitage mezi St. Gilles a La Saline. Hotel se rozprostírá v sedmihektarovém parku podél 600 metrů pláže u nejkrásnější korálové laguny Reunionu, která dala hotelu původní jméno (Grand Hotel du Lagon). V okolí řada malých restaurací, nákupy v supermarketu vzdáleném 5 minut pěšky. Velmi klidná lokalita oddělená od hlavní silnice 2 bloky vilek. Spojení: cca 60 minut jízdy z letiště, jednoduchý přístup z hlavní pobřežní komunikace.

Popis pokojů

174 pokojů ve 23 typicky kreolských jednopatrových vilách rozprostřených v zahradě - všechny pokoje jsou orientovány k moři (ve výhledu přímo na moře brání vegetace). Pokoje Superior (cca 34m2) jsou v přízemí a mají obývací kout, koupelnu s vanou nebo sprchou, fénem, separátní WC, Sat-TV, telefon, přípojku na internet (za úhradu), klimatizaci, minibar, varnou konvici (káva/čaj),sejf a terasu. Pokoje Deluxe jsou totožné, umístěné v prvním poschodí. Mají balkon a navíc iPod. Nejluxusnějších je 8 Junior Suites (cca 46m2), majících navíc separátní sprchový kout a espresso. Kategorie Deluxe umožňuje ubytovat max. 2 dospělé a 1 dítě či teenagera do 17 let, ostatní kategorie pouze 2 dospělé a 1 dítě do 11 let.

Restaurace, bary, stravování

Snídaně buffet. Při doplacené polopenzi večeře buffet v hlavním restaurantu či a la carte v dalších hotelových restauracích (podrobnosti při ubytování).

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně kajaky, tenis, fitness, beachvolejbal, tai-či. Za úhradu půjčovna kol, možnost golfu na 18-jamkovém Golf du Bassin Bleu. Večer hudba, folklorní vystoupení a jiné temaické večery.


Proč si vybrat tento hotel

  • Malebná bílá pláž lemovaná tyrkysovou korálovou lagunou.
  • Člen renomovaného řetězce LUX Resorts (též Mauritius, Maledivy atd.).
  • V oblasti populárního letoviska Saint-Gilles-Les-Bains (též obchody či restaurace).
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading