facebook
Marco Polo - Residence Valbella -

Residence Valbella


Fotogalerie


O hotelu

V roce 2000 renovovaný komplex se skládá z několika budov. Celkem je v areálu 900 apartmánů, z nichž 54 patří rezidenci Valbella. Apartmány se nacházejí v budově H (poschodí H) a budově G (poschodí A, B a D). Každá budova má 5 pater a 1 výtah. Restaurace a pizzerie Valbella je hned vedle rezidence. Mezi budovami je k dispozici 12 bazénů, v budově H je recepce Valbella.

Lokalita

Komplex se nachází cca 1 km od centra Bibione i pláže. 1 km od něj je také luna park, cca 1,5 km odtud najdete termální centrum Bibione Thermae. Nejbližší obchody a restaurace jsou cca 100 metrů, nedaleko je velké nákupní centrum. Letiště v Benátkách cca 90 km, zastávka autobusu cca 100 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 720 km, 7 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Brna: cca 650 km, 6 hodin a 45 minut

Popis pokojů

Všechny apartmány mají koupelnu se sprchou, bidet, WC, kuchyňský kout s plynovým sporákem, ledničku s mrazákem, TV, balkon a klimatizaci (ta je za poplatek a na vyžádání):

  • Jednopokojový apartmán: cca 25 m2, rozkládací pohovka pro 2 osoby a 2 samostatné postele.
  • Dvoupokojový apartmán pro 4 os.: cca 35 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a ložnice se 2 samostatnými postelemi.
  • Dvoupokojový apartmán pro 5 os.: cca 40 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou (2 oddělené postele) a 1 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou.
  • Třípokojový apartmán pro 6 os.: cca 55 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou (2 oddělené postele), 1 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 dvoulůžkový pokoj s palandou.
Dětská postýlka za poplatek 30€/týden (na vyžádání v CK, platba na místě, bez ložního prádla -10€ navíc za dětské ložní prádlo).

Poplatky za klimatizaci (na vyžádání v CK, platba na místě): 
Jednopokojový apartmán: 70€/týden 
Dvoupokojový apartmán: 95€/týden
Třípokojový apartmán: 140€/týden

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy: 
Restaurace a pizzerie Valbella je hned vedle rezidence.

Fitness a lázně

Zdarma: mezi budovami se nachází 12 venkovních bazénů. Z toho je 7 bazénů pro dospělé (přibližně 15 x 4 m) a 5 pro děti (přibližně 7 x 2 m). Bazény jsou otevřené od poloviny června do poloviny září. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Aktivity v hotelu a okolí

Za poplatek: 1 tenisový kurt, 1 beachvolejbalový kurt, hřiště na malý fotbal, boccia.

Děti: 5 dětských bazénů, dětská hřiště.

Domácí mazlíčci do 15 kg jsou povoleni, poplatek 49€/týden (na vyžádání, max. 1 na apartmán).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading