facebook
Marco Polo - Residence I Tusci -

Residence I Tusci

Toskánsko
Follonica
Scarlino


Fotogalerie


O hotelu

Rezidence byla postavena v roce 2007 a skládá se z několika budov, ve kterých nabízí 74 apartmánů v přízemí nebo prvním patře. Další služby jsou k dispozici v přilehlém hotelu Palace Corte dei Tusci: venkovní bazén, 2 bary (1 v hotelu a 1 u bazénu), 1 restaurace s krásnou terasou, čtecí zóna, společenské a konferenční místnosti a Wi-Fi. Rezidence a hotel nejsou vzájemně propojeny, zákazníci se k hotelu mohou dostat přes pěší zónu nebo přes pláž (cca 380 m).

Lokalita

Rezidence se nachází přímo u moře na klidném místě uprostřed borovicového háje. Město Follonica je cca 2 km, nejbližší obchod cca 1,5 km. Nejbližší letiště je Grosseto (cca 59 km). Vodní svět Acqua Village Follonica je cca 4 km od rezidence.

Vzdálenost z Prahy: cca 1211 km, 11 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Brna: cca 1160 km, 10 hodin a 55 minut

Pláž: písečná, přímo u areálu. Plážový servis, lehátka a slunečníky jsou za poplatek. 

Popis pokojů

Součástí vybavení každého apartmánu je: WC, sprcha, fén, telefon, TV, trezor, lednička, kuchyňský kout, plynový sporák, jídelní kout, klimatizace, balkon (apartmány v 1. patře) nebo terasa (apartmány v přízemí, se společnou zahradou):

  • Jednopokojový apartmán pro 3 osoby: cca 23 m2, rozkládací pohovka pro dvě osoby + přistýlka pro jednoho. 
  • Jednopokojový apartmán pro 4 osoby: cca 26 m2, rozkládací pohovka pro dvě osoby + palanda.
  • Dvoupokojový apartmán: cca 44 m2, pro 5 osob. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dva a ložnice s manželskou postelí  a přistýlkou. 2 koupelny se sprchou.
Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 10€/den, bez povlečení.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy. Možnost přikoupení polopenze: bohatá snídaně formou bufetu a večeře také formou bufetu. K večeři je karafa vody a domácího vína zdarma. Snídaně i večeře jsou v hotelu Palace Corte dei Tusci (cca 380 m).

Fitness a lázně

Zdarma: venkovní bazén (cca 15 x 3 m) v hotelu Palace La Corte dei Tusci (otevřen červen - září), lehátka a slunečníky za poplatek (5€/den, na vyžádání).

Aktivity v hotelu a okolí

Vodní sporty, horská kola, stolní tenis, jízda na koni, golf. Vodní svět Acqua Village Follonica je cca 4 km od rezidence. 

Děti: dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 10€/den, bez povlečení.
V hotelu Palace La Corte dei Tusci: dětský bazén (6 x 2m), animace v italštině, dětský klub a miniklub (4-12 let), dětský koutek v restauraci s mikrovlnnou troubou, mixérem, elektrickou varnou deskou, ohřívačem lahví a dětskými židličkami. 

Domácí zvířata povolena  za poplatek 15€/den (max. 15 kg, platba na vyžádání). Zvířata nejsou povolena v prostorách hotelu. 


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading