facebook
Marco Polo - Hotel Delfin Plava Laguna -

Hotel Delfin Plava Laguna

Istrie
Poreč
Zelena Laguna


Fotogalerie


O hotelu

Velký hotelový komplex disponuje 794 pokoji na 6 poschodích. Dále jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary, kiosek/obchod se suvenýry, úschovna kol, místnost s TV, směnárna, 4 výtahy a konferenční místnost se 400 místy. Ve venkovním areálu je bazén (cca 314 m2) a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (dle dostupnosti). WiFi připojení je v lobby zdarma.

Lokalita

Hotel má vynikající polohu v letovisku Zelena Laguna na svém vlastním zeleném poloostrově a přímo u pláže. Poreč je necelých 5 km, každých 30 minut do ní jede turistický vláček a každou hodinu loď (oboje za poplatek). Noční život: známá diskotéka Byblos cca 1 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 730 km, 8 hodin a 25 minut
Vzdálenost z Brna: cca 680 km, 6 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 620 km, 5 hodin a 55 minut

Pláž: skalnato/oblázkovo/travnatá pláž cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, sprchy zdarma. Pláž je oceněna mezinárodní Modrou vlajkou. Podél pláže je mnoho stánků s ovocem a jídlem a také plážové bary.

Popis pokojů

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC a telefon:

  • Dvoulůžkové pokoje Classic (moře): cca 8-13 m2, možnost 1 přistýlky, balkon, orientace směrem k moři.
  • Dvoulůžkové pokoje Classic (park): stejné vybavení, orientace do parku.
  • Dvoulůžkové pokoje Economy: cca 11-13 m2, pro 2 osoby, bez balkonu.
  • Rodinné pokoje (moře): cca 27 m2, pro 2-4 osoby. Jedno manželské dvoulůžko a dvě oddělená lůžka, balkon, orientace směrem k moři.
  • Rodinné pokoje (park): stejné vybavení, orientace do parku.
  • Jednolůžkové pokoje Classic: cca 8 m2, balkon, orientace do parku.
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání v CK).

Restaurace, bary, stravování

Polopenze nebo plná penze. Snídaně (7:00-10:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetových stolů. Při objednání plné penze navíc obědy také formou bufetových stolů (12:00-14:00, při nízkém počtu klientů s plnou penzí je varianta servírovaných obědů). Možnost objednání obědových balíčků (na vyžádání den předem). Vegetariánská strava možná. Restaurace je klimatizovaná.

Fitness a lázně

Zdarma: venkovní bazén s mořskou vodou (314 m2), lehátka a slunečníky dle dostupnosti. Spray park - vodní hřiště na více než 1 000 m2, které nadchne děti i dospělé četnými barevnými stříkačkami a vodními efekty. Hřiště se skládá z dětského bazénu se skluzavkami, dětské zóny s prostorem na opalování a aktivní zóny.

Aktivity v hotelu a okolí

Sport/aktivity:
Zdarma: beachvolejbal. Večerní a sportovní animační program (27. 5.-30. 8.): sportovní turnaje, ranní gymnastika nebo aqua aerobic. Večerní živá hudba a show.
Za poplatek: využití zařízení v objektu: vodní sporty, stolní tenis, tenis, jízdní kola, boccia, squash, minigolf, fotbal, basketbal, jízda na koni atd.

Pro rodiny: dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let, 27. 5.-30. 8.., denně kromě soboty), workshopy, hry a večerní animace pro děti. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. 

Příplatek za domácí zvíře 16 €/noc (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading