facebook
Marco Polo - Cais da Oliveira 4* -

Cais da Oliveira 4*


Fotogalerie


O hotelu

Nově renovovaný apartmánový hotel je situován na útesu s vlastním vstupem do moře. Díky své poloze je vhodný pro milovníky klidu, moře a potápění (blízko je potápěčská škola a podvodní přírodní park). Hotel poskytuje bezplatný Shutle Bus, který několikrát denně jezdí do centra Funchalu a zpět. Hotel se skládá z hlavní budovy a dvou vedlejších budov. Hotel Cais da Oliveira je součásti komplexu spolu s hotely Roca Mar a Royal Orchid.

Vstupní hala s recepcí, výtah, parkoviště, Snack bar, internet point za poplatek, wi-fi na recepci a na pokojích zdarma, venkovní a vnitřní bazén, sluneční terasa s lehátky. Klienti mají možnost využívat prostory hotelu Roca Mar a Royal Orchid jako je SPA, vstup do moře, fitness centrum, vnitřní bazén, sauna.

Lokalita

Hotel se nachází 15 min. jízdy východně od Funchalu v městečku Caniço de Baixo. Je vzdálený cca 12 km od letiště.

Popis pokojů

Všechny apartmány disponují dvěma samostatnými postelemi nebo dvoulůžkem, sociálním zařízením, klimatizací, vysoušečem vlasů, televizí, trezorem (za příplatek), balkonem nebo terasou, plně vybaveným kuchyňským koutem. U apartmánů je možnost jedné přistýlky. 

Apartmán s výhledem na krajinu
Apartmán s výhledem na oceán
SuiteZájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading