facebook
Marco Polo - Eagles Palace Resort 5* - bazén a pláž hotelu Eagles palace

Eagles Palace Resort 5*

Jakmile objevíte Eagles palace resort, už nebudete chtít jinam a opravdu většina zákazníků jsou stálí klienti. Tyrkysové moře s modrou vlajkou, ekologický resort, výborná gastronomie, exceletní služby, klid a bujná vegetace kolem, to vše láká klienty zpět.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel je v klidné části, obklopen zelení, v zátoce s průzračným mořem a nabízí klientům vysokou kvalitu služeb. Tyrkysové moře je zde díky čistotě označené modrou vlajkou a hotel se svým přístupem k životnímu potředí řadí mezi eko resorty.
 

Lokalita

Eageles palace hotel se nachází v krásné zeleni tropických zahrad v zálivu mezi oblastí Sithonia a Athos, cca 100 km od letiště Thessaloniki. Nedaleké městečko Ouranopolis je asi 4 km daleko.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, telefonem, trezorem, minibarem, plážovými osuškami, balkonem či terasou.

Pokoje standard - pokoje jsou v hlavní budově, 25 m čtverečních, max. pro 2 osoby.

Pokoje superior garden view nebo sea view - pokoje jsou také v hlavní budově, liší se polohou pokoje, s výhledem do zahrady či směrem na moře, 25 m čtverečních, kávovar, max. pro 2 osoby.

Family suite garden view - 40 metrů čtvrečních, pokoje v hlavní budově, ložnice je od obývací části oddělena šoupacími dveřmi, kávovar, maximálně 3 dosp. osoby + dítě.


Junior suite sea view, junior suite sea front, junior suite sea front s jacuzzi, two bedroom suite sea view, two bedroom suite private pool, bungalov sea view, bungalov private pool a další typy pokojů, až po prezidentské apartmá s bazénem, rádi vám s výběrem pokoje poradíme.

Restaurace, bary, stravování

V ceně hotelu jsou snídaně bufetovou formou, možnost dokoupení večeří.

Fitness a lázně

Hotelové wellness centrum nabízí mnoho procedur, jako např. saunu, masáže, turecké lázně.

Aktivity v hotelu a okolí

Venkovní bazén,  tenis, stolní tenis, půjčovna kol, joga, vodní sporty na pláži. Potápěčské centrum.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading