facebook
Marco Polo - Grecotel Cape Sounio resort 5* - Grecotel Cape Sounio

Grecotel Cape Sounio resort 5*


Fotogalerie


O hotelu

Velmi oblíbený hotel z řetězce Grecotels, nabízí velice kvalitní služby, pravou řeckou atmosféru a díky umístění v piniovém háji a stranou ruchu naprostý odpočinek a relax. Hotel má hlavní budou a další menší budovy v zahradě, u hotelu jsou dvě zátoky, jedna pláž je písčitá a druhá oblázková, s hotelem jsou spojeny podchodem.
V hotelu jsou obchody (klenotnictví, butik, minimartke,t dětský obchod s jídlem, oblečením a kosmetikou).

Lokalita

Hotel se nachází asi 70 km od Atén v oblasti zvané Attika, v zálivu Národního parku Sounio, s jedinečným výhledem na chrám Poseidona.

Popis pokojů

Všechny pokoje mají koupelnu s vanou/sprchou, balkon nebo terasu, TV, telefon, Wi-Fi, klimatizaci, trezor, fén, mini bar, kávovar a varnou konvici.

Superior bungalov s výhledem do zahrady/s částečným výhledem na moře - 30 m čtverečních, balkon či terasa s výhledem do zahrady či do hor, ložnice s obývací částí a rozkládací pohovkou (max 3 osoby v pokoji).

Deluxe bungalov s výhledem na moře/s bazénem - 36 metrů čtverečních, pokoje jsou v přízemí s terasou a zahradou, příp. bazénem (max 3 osoby v pokoji).

Rodinný pokoj s výhledem do zahrady či do hor - 40 metrů čtverečních, balkon (pokoje jsou v patře), ložnice a ddělená obývací část se dvěma pohovkami (max 2 dospělí a 2 děti).

Rádi vám poradíme s výběrem typu pokoje pro vás, hotel nabízí i další možnosti (deluxe family suite, honeymoon suite s bazénem, rodinnou vilu s bazénem, dream vilu s bazénem, ambasador vila i prezidentská vila - obě také s bazénem).

Restaurace, bary, stravování

V ceně zájezdu je snídaně formou bufetu, je možné dokoupit si večeře.
V hotelu je možné využít restaurace, které jsou většinou zaměřené a některou ze světových kuchyní.
Restaurace Cape Sounio - tradiční řecká a mezináordní, restuarace s výhledem na chrám Poseidona, Orientální asijská restaurace, Yali restaurace zaměřená na ryby a mořské plody, restaurace s nabídkou lehkých jídel, salátů a snacků během dne, Panorama bar s výhledem do zátoky na chrám.
Tasty corner pro děti 3-12 let ZDARMA  - specielně pro děti je zde připravené menu s kvalitních surovin, vaše děti si mohou vybrat z bufetu v čase od 12 do 17 h (čerstvé džusy, pizza, saláty, těstoviny, ryby, polévky, jogurty, sušenky, zmrzlina, vše s ohledem na kvalitní lokální potraviny).

Fitness a lázně

Wellness a spa centrum, masáže, kosmetické služby, fitness, sauna, jacuzzi.

Aktivity v hotelu a okolí

Venkovní hlavní bazén s mořskou vodou, zde je také dětský bazén sladkovodní. Další 3 venkovní bazény, jeden vnitřní vyhřívaný. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů i na pláži zdarma.
Pro děti od 3 let až po teenagery je zde každodenní program s různými aktivitami.
Vodní sporty na pláži, tenisové kurty, hotel pořádá lodní výlety či pronájem lodí.
Každý den si můžete zacvičit jogu, pilates, vodní gymastiku a další. Nebo si můžete udělat pěší výlet do národního parku či zapůjčit kola.Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading