facebook
Marco Polo - Grecotel Meli Palace 4* - Grecotel Meli Palace

Grecotel Meli Palace 4*

LIFESTYLE FAMILY RESORT
Rodinná atmosféra, aktivity, all inclusive, písečná pláž a pozvolný vstup do moře je ideální kombinací pro rodinou dovolenou.


Fotogalerie


O hotelu

Grecotel Meli Palace má ideální polohu na malebné pláži, 2 km od vesnice Sissi a 5 km od slavného minojského paláce v Malii. Vzdálený od letiště v Heraklionu je 40 km.
Meli Palace, postavený ve stylu mínojského paláce, nabízí široký výběr pokojů v hlavní budově a také rodinných pokojů umístěných i v dalších částech hotelu Wifi je poskytována zdarma ve všech prostorách hotelu.

Lokalita

Kréta, 2 km od Sissi

Popis pokojů

Hotel má celkem 156 pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají balkon či terasu, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, telefon, sat TV, minbar a sejf.

Dvoulůžkový pokoj
24 m2, v hlavní hotelové budově v přízemí -2.patře, výhled do zahrady, částečný či přímý na moře, obsazení max. 3 dospělé osoby

Family pokoj garden view s balkonem
24 m2, v 1.patře hlavní budovy, výhled do zahrady, 2 pevná lůžka a palanda pro děti, obsazení max. 2 dospělé osoby + 2 děti

Family pokoj garden view v přízemí
24 m2, v přízemí hlavní budovy, terasa, výhled do zahrady, 2 pevná lůžka a palanda pro děti, obsazení max. 2 dospělé osoby + 2 děti

Family pokoj sea view
24 m2, v přízemí hlavní budovy, terasa, výhled na moře, 2 pevná lůžka a palanda pro děti, obsazení max. 2 dospělé osoby + 2 děti

Deluxe pokoj
32 m2, v přízemí hlavní budovy, terasa, výhled do zahrady, obsazení max. 2 osoby

Family suite
50 m2, v přízemí hlavní budovy, terasa, 1. místnost hlavní ložnice a 2.místnost obývací část se 2 lůžky (sofa), boční výhled na moře, obsazení max. 2 dospělé osoby + 2 děti

1-bedroom suite
55 m2, v přízemí hlavní budovy, terasa, hlavní ložnice oddělena od obývací části se 2 lůžky pro děti (sofa) posuvnými dveřmi, výhled do zahrady, obsazení max. 2 dospělé osoby + 2 děti

Restaurace, bary, stravování

Stravování je zde zážitkem zaměřeným na chutné a čerstvé jídlo. Systém all inclusive vám poskytne dovolenou bez starostí.

All inclusive stravování zahrnuje:
SNÍDANĚ: Americký bufet s fitness koutkem a místním koutkem s tradičními produkty (v hlavní restauraci). Pozdní kontinentální snídaně.
OBĚD: Samoobslužný bufet v hlavní restauraci. Teplé hlavní chody a dezerty. Živá kuchařská show. Lehký oběd v Nissi na pláži.
VEČEŘE: Restaurace Melissa, studené a teplé předkrmy, polévka, saláty, hlavní jídla a různé sýry a dezerty. A-la-carte v plážové restauraci Nissi (vybrané dny dle sezóny a počasí, rezervace stolu nutná). Živá kuchařská show.
OBČERSTVENÍ: Ve vybraných hodinách a barech během dne, Půlnoční občerstvení
KÁVA a DEZERTY: v baru (dezerty ve vybraných hodinách)
NÁPOJE: Mezinárodní (vybrané) a místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30-01:00 hod.

Fitness a lázně

Wellness centrum s nabídkou zkrášlujících a masážních procedur, saunou a hydromasážní vanou poskytne odpočinek a relaxaci.

Aktivity v hotelu a okolí

Pro vodní hrátky poslouží bazén se sladkou vodou a dětský bazén s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami zdarma
Aktivní hosty jistě potěší posilovna s fitness vybavením, hodiny aerobiku či pilates. Ke sportu je možné dále využít tenisový kurt nebo víceúčelový hřiště, nebo si zahrát stolní tenis či plážový volejbal. Na pláži pak můžete provozovat vodní sporty.
Děti pak čekají hodiny zábavy v klubu Grecoland (4-6 let Greco Kids, 7-12 let Greco Juniors a pro starší Greco Teens) s vnitřními i venkovními hřišti a aktivitami.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Rodinná dovolená s dětmi

rodinná dovolená s dětmi
Předcházející snímek
Následující snímek
loading