facebook
Marco Polo - Grecotel Lux Me Daphnila Bay Dassia 4* - Grecotel LUX ME Daphnila by Dasia

Grecotel Lux Me Daphnila Bay Dassia 4*


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Daphnila Bay Dassia patří do sítě řetězce Grecotels, který garantuje kvalitu služeb, můžete využívat i služby sousedních Grecotelů - hotelů Eva Palace a Corfu Imperial. Hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí programy od nejmenších až po náctileté.

Lokalita

Hotel je situován na jedné z nejkrásnějších písčitých pláží ostrova Korfu, označenou modrou vlajkou, s výhledem na záliv Dassia a Jónské moře. Nedaleko jsou bary, obchody a taverny, autobusová zastávka do hlavního města Korfu (asi 11 km) je 400 m od hotelu. Díky umístění ve svahu je zde nádherný výhled.

Popis pokojů


Superior pokoj s výhledem do zahrady/s výhledem na moře - 28 metrů čtverečních, 1.,2., a 3. patro, možnost ubytování max. 3 osob.

Daphnila bungalov s výhledem do zahrady/na moře - 38 metrů čtverečních, max. 3 osoby.

Daphnila family bungalov s výhledem do zahrady - 42 metrů čtverečních, oddělená část pro děti, max. 2 dospělé osoby + 3 děti do 14 let (cena za třetí dítě na vyžádání) nebo max. 3 dospělé osoby.

Další možnosti ubytování - rodinné pokoje s až dvěma ložnicemi, dream villa s dvěma ložnicemi a další typy pokojů, rádi vám s výběrem poradíme.

Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu s WC, fén, SAT/TV, telefon, trezor, ledničku, wi-fi, balkon či terasu, zařízení pro přípravu kávy a čaje.

Restaurace, bary, stravování

Strava je zde formou all inclusive. Tedy plná penze, během dne lehká jídla (snacky, tortily, hamburgery, bagety, saláty, sendviče, to vše s důrazem na lokální suroviny, vysokou kvalitu a čerstvost), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Káva, čaj, zmrzlina a deserty během dne.
K dispozici je klientům více jak 6 restaurací se specializací za mezinárodní kuchyni, dále na francouzskou, italskou, řeckou a asijskou.
V areálu hotelu je několik barů, dále cukrárna, která se specializuje na vybrané druhy čokolád, koláče, makronky a další sladké speciality, creperie, kde můžete ochutnat wafle či palačinky a zmrzlinu.
Speciální menu pro děti opět s důrazem na čerstvost a kvalitu potravin.

Fitness a lázně

Elixir spa - zde můžete relaxovat při klasické masáži či hydromasáži, navíc můžete navštívit kosmetický salon.

Aktivity v hotelu a okolí

Vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou, venkovní sladkovodní bazén a bazén pro děti. 
Tenis, vodní sporty (potápěčské centrum 10 km od hotelu), fitness a další sportovní aktivity během dne (vodní gymnastika, ranní procházky). Projížďka na koních a půjčovna kol. Golfové hřiště je vzdálené od hotelu asi 14 km.
Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži zdarma.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Luxusní dovolená

luxusní dovolená

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Rodinná dovolená s dětmi

rodinná dovolená s dětmi

Wellness

Jóga, relax, fitness
Předcházející snímek
Následující snímek
loading