facebook
Marco Polo - Grecotel Casa Marron 4* -

Grecotel Casa Marron 4*


Fotogalerie


O hotelu

Tento hotel můžeme doporučit nejen pro odpočinek a relax (lázně, masáže, krásná písčitá pláž), ale i pro aktivní sportovce, kteří si mohou vyzkoušet různé druhy vodních sportů, půjčit si kola, hotel organizuje vodní gymnastiku, aerobik, jógu, dále je zde fitness a mnoho dalších plážových aktivit. Stejně tak milovníci dobrého jídla si mohou vybrat ve 12ti restauracích, hotel si zakládá na kvalitě a čerstvosti surovin.

Lokalita

Křišťálově čisté moře oceněné modrou vlajkou na severním pobřeží Peloponésu na pláži Lakopetra, písečná pláž ideální pro rodiny s dětmi.

Popis pokojů


Všechny pokoje mají balkon či terasu, koupelnu s WC, fén, trezor, minibar, telefon, SAT TV, plážové osušky.

Pokoj Marron s částečným výhledem na moře - 26 m čtverečních, pokoj jsou v hlavní budově, max. obsazení 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé + 1 dítě.

Casa bungalov - 23 m čtvrečních, bungalovy v přízemí či v prvním patře v zahradě a s výhldem do zahrady, max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dosp. + 1 dítě.

Marron bungalov s výhledem na moře - stejné jako casa bungalov, pouze výhled na moře.

Junior rodinný bungalov - 30 m čtverečních, v zahradě, v přízemí s terasou a navíc venkovní sprcha, ložnice a druhá ložnice pro děti (nejsou zde dveře). Pro 2 dospělé osoby + 2 děti.

Další možnosti ubytování:
Oliva bungalov, Casa pokoj s výhledem na moře, Casa veranda, Marron rodinný pokoj s výhledem do zahrady či na moře (pokoje v hlavní budově, oddělná část pro děti dvěřmi), Casa grande pokoj, Family Cabana pokoj, Oliva Casa Grande pokoj, Casa Marron pokoj

Rádi vám s výběrem pokoje poradíme.

Restaurace, bary, stravování

All inclusive - snídaně, obědy a večeře, dopolední a odpolední snacky, káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje mísntí výroby ( od 10,00 h do 01,00 h).
1x týdně tematicky zaměřený večer, restaurace a la carte.
Hlavní restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, další grilované speciality, restaurace Plaza Marron a Faros nabízí středomořské pokrmy, další možností je pizzerie a restaurace specializující se na italské těstoviny, pekárna, cukrárna s výbornou zmrzlinou a palačinkami a dalšími sladkými zákusky.
Stejně tak pro děti i zde je připravené dětské menu, případně cokoli na požádání dle vašeho přání (opět se zde klade důraz na kvalitu a čerstvost surovin.

Fitness a lázně

Fitness, Spa - sauna, masáže, vnitřní bazén.

Aktivity v hotelu a okolí

2 bazény, 2 bazény pro děti, skluzavky a tobogány u dětského bazénu.
Plážové a vodní sporty (plážový volejbal, fotbal, šlapadla, kánoe, windsurfing).
Půjčovna kol, stoní tenis, šipky, biliár.
Tenisové kurty, basketball.
Tematické večery v hotelu s hudbou.
Program pro děti každý den (od malých dětí až po juniory, kreativní a sportovní hry).
Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži zdarma.


Proč si vybrat tento hotel

  • U dětského bazénu tobogán a skluzavka.
  • 12 restaurací pro milovníky dobrého jídla.
  • Krásná pláž s průzračně čistou vodou (modrá vlajka).
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading