facebook
Marco Polo - Falkensteiner Club Funimation Borik -

Falkensteiner Club Funimation Borik

Severní Dalmácie
Zadar


Fotogalerie


O hotelu

Dvě propojené budovy oblíbeného klubového hotelu, ve kterých se nachází 258 pokojů, recepce, á-la-carte restaurace, bary, kavárna, směnárna společenská místnost s TV a konferenční místnost pro až 350 osob. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma. Hotel disponuje velkou wellness zónou "Acquapura Thalasso & SPA Center Borik" o rozloze 2500 m2 - viz popis níže. Řetězec Falkensteiner je vyhlášený kvalitou poskytovaných služeb a veškerým servisem na vysoké úrovni.  

Lokalita

Hotel leží přímo na oblázkovo-písčité pláži s přilehlými travnatými prostory. Historické centrum města Zadar je vzdáleno cca 3,5 km do hotelu. Obchody a restaurace jsou cca 50 m od hotelu, stejně tak zastávka autobusu.

Vzdálenost z Prahy: cca 910 km, 10 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 773 km, 8 hodin

Popis pokojů

  • Dvoulůžkový pokoj Standard: cca 17-20 m2, manželské dvoulůžko, TV, trezor, minibar, telefon, klimatizace. Některé pokoje jsou s balkonem (na vyžádání dle dostupnosti).
  • Dvoulůžkový pokoj Comfort: cca 17-20 m2, 2 oddělené postele a možnost malé přistýlky pro dítě do 6 let (na vyžádání dle dostupnosti), TV, trezor, minibar, telefon, klimatizace. Většina pokojů je s balkonem (na vyžádání dle dostupnosti).
  • Dvoulůžkový pokoj Superior:  cca 17-20 m2, 2 oddělené postele, TV, trezor, minibar, telefon, klimatizace, balkon s výhledem na moře.
  • Rodinný pokoj Standard: cca 25-29 m2, manželské dvoulůžko, rozkládací gauč nebo palanda pro 2 děti do 160 cm, TV, trezor, minibar, telefon, klimatizace. Některé pokoje jsou s balkonem (na vyžádání dle dostupnosti).
  • Rodinný pokoj Comfort s balkonem: cca 25-27 m2, manželské dvoulůžko a rozkládací gauč nebo skládací postel pro 2 děti. Prostor pro dospělé se dá od dětí oddělit závěsem. Dále je v pokoji TV, trezor, minibar, telefon, klimatizace, balkon. 

Restaurace, bary, stravování

All inclusive plus:
bohatá a pestrá snídaně formou bufetu s živou přípravou jídla a dezerty, obědový bufet s živou přípravou jídel a bohatým výběrem dezertů, večeře také formou bufetu s živou přípravou jídel a s tematickými večery.  Nápoje z nápojových automatů během jídel zdarma (pivo, víno, voda, nealko nápoje, káva, čaj). Dále je v ceně welcome drink, pravidelně doplňovaný minibar (voda, nealko nápoje), Tramontana bar (u bazénu) nabízející všechny nápoje včetně koktejlů a domácích i zahraničních alkoholických nápojů, snack bar u bazénu (malá jídla jako např. kebab, hot dog, sendviče, těstoviny atd.), odpolední káva a čaj a půlnoční snack. 

Fitness a lázně

Zdarma: Acquapura Thalasso & SPA Center Borik
- velká zóna o rozloze více jak 2500 m2. K dispozici jsou vyhřívané venkovní i vnitřní bazény, rozsáhlý saunový svět (finská sauna, turecká sauna, parní lázeň), Kneippův chodník, venkovní vířivka, relaxační místnost s lehátky a posilovna.

Za poplatek: masáže, solárium a kosmetické a léčebné procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: fotbal, beachvolejbal, tenis, venkovní badminton, boccia, stolní tenis, aqua aerobic a další sportovní a rodinný animační program (karaoke, taneční show atd.).

Děti:
Zdarma dětský koutek Falky Land a animační program - sportovní a kulturní show, diskotéka, dětská olympiáda a další.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading