facebook
Marco Polo - Shangri-La's Barr Al Jissah Resort and Spa - Al Bandar hotel 5* -

Shangri-La's Barr Al Jissah Resort and Spa - Al Bandar hotel 5*

Tento mimořádně luxusní rezort, který se rozkládá u nádherné zátoky v Ománském zálivu, je ideálním místem pro dovolenou u moře a je součástí celého řetězce Shanri-La, tedy ještě hotelů Al Waha a Al Husn. Nabízí vám prostorné pokoje v arabském stylu s balkonem, terasou s panoramatickým výhledem na moře nebo zahradu. Relaxovat můžete na soukromé pláži nebo ve wellness komplexu The Spa. Rezortem protéká tzv. líná řeka, která spojuje hotely Al Waha a Al Bandar v celkové délce 500 metrů. Hotel je asi 30 minut od Muscatu. Výborný servis, nádherná pláž, k dispozici 8 restaurací, které připravují mezinárodní i mísntí kuchyni.Fotogalerie


O hotelu

Hotel je vzdálen 45 minut jízdy autem od mezinárodního letiště. Na tržiště v centru Muscatu se dostanete za 25 minut jízdy autem.

Popis pokojů


Deluxe Room - 37 metrů čtverečních, balkon, s výhledem do zahrady.

Deluxe terrace room - stejné pokoje jako deluxe room, ale jsou v přízemí s terasou a přímým vstupem do zahrady či k bazénu.

Další možnosti ubytování:
Deluxe sea view
Premier room
One bedroom suite
Specialty suite

Rádi vám s výběrem pokoje pomůžeme.

198 pokojů je velmi moderně a pěkně zařízeno. Je zde klimatizace, balkon nebo terasa, internet je zdarma i na pokojích, TV, trezor, telefon, minibar, plážové ručníky, kosmetika, konvice a vybavení na přípravu kávy a čaje. Výhled z pokojů je buď do zahrady nebo na Ománské moře.

Restaurace, bary, stravování

Hotel nabízí svým klientům 8 restaurací světové úrovně, ve kterých se připravují nejrůznější pokrmy mezinárodní kuchyně. Každé ráno si můžete vychutnat luxusní snídaně. V B.A.B Lounge posedíte u aperitivu před večeří nebo u pozdního koktejlu.

Fitness a lázně

Wellness komplex The Spa se skládá z 12 vil s nejrůznějšími  procedurami jako jsou relaxační hydromasážní bazén, bylinkové parní sauny, tropické sprchy, ledové fontány a relaxační části.

Aktivity v hotelu a okolí


Hotel nabízí mnoho aktivit, pozorování želv na pláži, výlety lodí za delfíny, potápění a šnorchlování.


Proč si vybrat tento hotel

  • Výlet na pouštní safari.
  • Nádherná pláž, skvělý servis.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading