facebook
Marco Polo - Shangri-La's Barr Al Jissah -

Shangri-La's Barr Al Jissah

Tento mimořádně luxusní rezort , který se rozkládá u nádherné zátoky v Ománském zálivu, je ideálním místem pro dovolenou u moře. Je zpřístupněn uměle vybudovaným tunelem v pohoří Hajar a nabízí vám prostorné pokoje v arabském stylu s balkonem, terasou s panoramatickým výhledem na moře nebo zahradu. Relaxovat můžete na soukromé pláži nebo ve wellness komplexu The Spa. Rezortem protéká tzv. líná řeka, která spojuje hotely Al Waha a Al Bandar v celkové délce 500 metrů.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel je vzdálen 45 minut jízdy autem od mezinárodního letiště. Na tržiště v centru Muscatu se dostanete za 25 minut jízdy autem.

Restaurace, bary, stravování

Hotel nabízí svým klientům 8 restaurací světové úrovně, ve kterých se připravují nejrůznější pokrmy mezinárodní kuchyně. Každé ráno si můžete vychutnat luxusní snídaně. V B.A.B Lounge posedíte u aperitivu před večeří nebo u pozdního koktejlu.

Fitness a lázně

Wellness komplex The Spa se skládá z 12 vil s nejrůznějšími  procedurami jako jsou relaxační hydromasážní bazén, bylinkové parní sauny, tropické sprchy, ledové fontány a relaxační části.


Proč si vybrat tento hotel

  • Výlet na pouštní safari.
  • Lodní exkurze.
  • Jízdy na velbloudu nebo poníku.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading