facebook
Marco Polo - Falkensteiner Hotel Park Punat -

Falkensteiner Hotel Park Punat

Kvarnerské ostrovy
Krk
Punat


Fotogalerie


O hotelu

V roce 2017 kompletně zrekonstruovaný hotel spadající pod oblíbený řetězec Falkensteiner, který je vyhlášený kvalitou poskytovaných služeb a veškerým servisem na vysoké úrovni. Hotel se skládá ze dvou hlavních budov, které leží uprostřed borovicového háje, a má k dispozici 194 pokojů. Součástí hotelu je relaxační Thalasso & Spa zóna uprostřed přírody. Dále je v hotelu prostorná restaurace, venkovní bazény s tobogánem, kavárna, bar, terasa, posilovna a dětské herny a hřiště.

Lokalita

Hotel leží v centru přístavu Punat na ostrově Krk přímo u dlouhé pobřežní promenády. Pláže se nacházejí jižně od hotelu (tedy směrem od centra Punatu) podél promenády, nejbližší pláž je cca 300 m od hotelu, další pláže jsou až do vzdálenosti cca 8 km od hotelu. Po promenádě jezdí turistický vláček, do odlehlých zátok se lze dopravit i lodním taxi. Nejbližší bary, obchody a restaurace jsou do 100 m od hotelu. 

Vzdálenost z Prahy: cca 815 km, 9 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 670 km, 7 hodin

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou klimatizované a mají LCD SAT TV, trezor, fén, telefon a připojení k Wi-Fi: 

  • Dvoulůžkový pokoj Comfort: cca 20 m2, max. pro 2 dosp. osoby + 1 dítě do 5,99 let, přistýlka formou malé rozkládací pohovky.
  • Dvoulůžkový pokoj Comfort s balkonem: cca 20 m2, pro 2 osoby, balkon směrem do parku.
  • Dvoulůžkový pokoj Superior: cca 22 m2, max. pro 2 dosp. osoby + 2 děti do 11,99 let (přistýlka formou rozkládací pohovky).
  • Dvoulůžkový pokoj Superior s balkonem: cca 22 m2, max. pro 2 dosp. osoby + 2 děti do 11,99 let (přistýlka formou rozkládací pohovky), balkon směrem k moři.
  • Rodinný pokoj Comfort: cca 33 m2, max. pro 2 dosp. osoby + 2 děti do 11,99 let, dvě ložnice.
  • Dětský Teen pokoj: pro 2 děti do 17,99 let, speciálně vymalovaný a upravený pokoj.

Restaurace, bary, stravování

Plná penze plus:
welcome drink, snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Neomezená konzumace nápojů během jídel (víno, voda, nealkoholické nápoje). Vegetariánská, bezlepková a bezlaktózová strava na vyžádání.

Fitness a lázně

Zdarma: velká bazénová zóna s odděleným dětským bazénem a tobogánem. 

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: různé sportovní aktivity (minigolf, vodní aerobic a další), animační programy pro děti i dospělé (do 31.10.2021).
Za poplatek: přímo v hotelu je půjčovna kol, kajaků a paddleboardů. Dále je možnost potápění, windsurfingu, plachtění, noční rybaření a různé výlety (vinné stezky, olivové háje, ochutnávky místních specialit).

Děti
FALKY CLUB - animační programy, kombinace zábavy, sportu a výchovného obsahu, workshopy v přírodě, maskot Falky, dětský bazén se skluzavkou.
TEEN CLUB - program pro teenagery, turnaje na PlayStationu, filmové večery, taneční zábava, sportovní soutěže (turnaj ve vodním pólu atd.)


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading