facebook

Africa Safari Lake Natron (4*)

Království plameňáků na úpatí sopky Gelai.

Když se úspěšný zanzibarský hoteliér švýcarského původu Bert Schoonvelde rozhodl vstoupit do světa safari, zdálo se, že je jeho projekt odsouzený k nezdaru. Po celé Východní Africe (Keňa, Tanzanie, Uganda) už bylo v provozu nespočet kempů a lodží všech možných kategorií, že nebyl patrný žádný prostor. Jenže Bert měl v hlavě jasný koncept - nabídnout hostům zážitek afriky ve vysokém standardu služeb, ale za dostupnou cenu.
Svůj koncept vyzkoušel na kempu v národním parku Selous a pak se už vydal do tzv.Severního zlatého trojúhelníku - Arusha, Ngorongoro, Serengeti.

Africa Safari Lake Natron (4*) dává možnost cestovatelům a milovníkům Afriky, zastavit se na dalším kousku nádherné krajiny, velmi odlišném od ostatních částí tzv. Severního trojúhelníku. Jezero Natron je jedinečným přírodním úkazem a díky tomu, že je domovem velkých hejn plameňáků, je velmi zajímavou zastávkou na cestě do Serengeti. Africa Safari Lake Natron vám poskytne skvělé zázemí pro vaši návštěvu a výlety.


Fotogalerie


O hotelu

Krásná lokalita s výhledem na sopku. Kemp nabízí zázemí pro každého, kde se k jezeru Natron vydá.

Lokalita

Jezero Natron je vzdálené cca 4 hodiny od Serengeti a stejně daleko od Arusha.

Popis pokojů

Celkem je hostům k dispozici 15 stanů.

Safari Stan (5 stanů) - 2* - 8 m2 - Stan se dvěma pevnými postelemi a lůžkovinami, bez vlastní toalety a s malou teráskou s křesílky. K dispozici jsou společné toalety a sprchy v kempu. Tento typ ubytování do našich zájezdů nezahrnujeme, ale pokud by jej někdo chtěl zahrnout do individuálního itineráře, můžeme jej zahrnout. Je to prosté, ale dostatečně kvalitní ubytování.

Safari Comfort Stan (5 stanů) - 4* - 60 m2 - Náš základní standard. Toto ubytování požíváme v našich zájezdech. Stan je vybaven kvalitním nábytkem a kvalitními lůžkovinami. Soukromá koupelna má sprchu s teplou a studenou vodou, splachovací toaletu. K dispozici je kávovar, zásuvky na dobití baterií a na terase houpací sítˇa lehátka.

Safari Luxury Glampin Stan (5 stanů) - 4* plus - 75 m2 - Ideální pokoj pro rodinu, protože zde může být ubytováno až 6 osob. Kvalitní nábytek a ložní prádlo je samozřejmostí. Prostorná plně vybavená koupena s teplou vodou a toaleta. K dispozici je kávovar a varná konvice. Velká terasa nabízí lehátka a houpací síť.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace a bar


Proč si vybrat tento hotel

  • Ráj plameňáků jezero Natron.
  • Lokalita, kde je povoleno i noční safari.
  • Treky v okolí, ve velmi zajímavé divoké krajině.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading