facebook
Marco Polo - Almanara Luxury Villas (5*) -

Almanara Luxury Villas (5*)


Pláž Diani Beach patří k nejkrásnějším plážím Východní Afriky. Dlouhá bílá písčitá pláž zve k procházkám, k rannímu běhání a večernímu toulání. Tyrkysová barva moře působí nesmírně relaxačně a pro nás suchozemce až pohádkově.

Malý luxusní resort Almanara Luxury Villas stojí přímo u pláže a nabízí skvělou dovolenou v Keni pro všechny, kdo hledají klid a pohodu. Resort je postavený v moderním stylu, s využitím stylu „Swahili“, tedy prvky odkazujícími na tradiční historii pobřeží . To patřilo několik stolení do rukou sultánů z Ománu a prvky nádherné ománské architektury jsou zde znát.


Fotogalerie


Lokalita

Diani Beach, cca 40 km od Mombasy.

Popis pokojů

Almanara je butique resort – v hlavní budově je jen 5 pokojů (3 Ocean Room, 2 Ocean Suite) a v zahradě je šest vil. Všechny pokoje a vily jsou vybaveny klimatizací, kávovarem a sejfem.

Ocean Room (3 pokoje tohoto typu) – 50 m2
Prostorné pokoje, dekorované v africko-ománském stylu. Krásná koupelna a terasa s výhledem na moře.

Ocean Suite (2 pokoje tohoto typu) – 80 m2
Krásné pokoje s prostornou a velmi stylovou koupelnou, šatnou, ložnicí a terasou.

Tříložnicové vily ( 6 vil)
Vily jsou vynikající možností pro rodiny s dětmi, popřípadě pro skupinky přátel. Každá vila má tři ložnice (s vlastní koupelnou), nádherný obývací pokoj s jídelním koutem, verandu a střešní relaxační prostor. Hlavní ložnice má manželskou postel, dvě další ložnice mají oddělená lůžka.

Restaurace, bary, stravování

Plná penze s nápoji. Během snídaně si vyberete z menu, co si budete přát k obědu a k večeři. Kuchyně v hotelu je na špičkové úrovni a na přípravu jídel potřebuje kuchyně svůj čas a skvělé suroviny.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nádherná pláž Diani Beach
  • 3 ložnicová vily, vhodné pro rodiny s dětmi a malé skupiny přátel.
  • Pokoje Ocean Room (50 m2) a Ocean Suite (80 m2), vhodné pro dvojice
  • Vynikající kuchyně
  • Ideální místo pro kombinaci se safari
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading