facebook
Marco Polo - Solana Beach Resort - Adults only -

Solana Beach Resort - Adults only

Exkluzivní 4* hotel určený jen pro dospělé má jedinečný výhled na okouzlující tyrkysovou lagunu Belle Mare na východní části Mauricia. Hotel má 117 pokojů.


Fotogalerie


Lokalita

Východní pobřeží - Belle Mare
Přímo u pláže

Popis pokojů

Superior pokoj: cca 39 m², tyto pokoje se nacházejí v přízemí, v 1. patře nebo druhém. Pokoj je vybavený manželskou postelí, sprchou, župan a pantofle. Výhled na moře. 

Deluxe pokoj: cca 45 m², tyto pokoje se nacházejí jen v přízemí. Pokoj nabízí manželskou postel, přistýlku, sprchu, župan, pantofle. Výhled na moře. Je možné ubytovat 3 dospělé osoby.

Preistige pokoj: cca 55 m², pokoje se nacházejí v přízemí, v 1. patře nebo druhém. Vybavení stejné jako ostatní typy, jen navíc kávovar. Výhled na moře.

Junior Suite: cca 70 m², pokoje se nacházejí v přízemí nebo 1. patře. Vybavení stejné jako ostatní typy pokoj, navíc Nespresso kávovar.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace 

The Cinnamone - hlavní restaurace nabízející snídaně, obědy a večeře.
Pomelo - večeře u bazénu v restaurace Pomelo nabízí kulinářské menu místních šéfkuchařů.
Secrer Corner - restaurace, kde se nabízí autentická kreolská kuchyně místních kuchařů dle tradičních mauricijských receptů.

Bary

Indigo bar - oblíbený celodenní bar, který se nachází u bazénu.
Coco bar - exkluzivní zážitek z jídla během svého pobytu na pláži Solana. Ochutnáte naše čerstvě ulovené mořské plody a náš lahodný výběr místních nápojů, včetně piva a čerstvé kokosové vody. Coco Bar je ideálním místem k objevování nejznámějších kulinářských specialit ostrova, které jsou při vaší návštěvě naprostou nutností! Je to také příležitost k relaxaci s nohama visícími ve vodě a sluncem, která vás bude nabíjet energií.
Lakaz Rum bar - typický mauricijský bar s příjemnou atmosférou. Zde ochutnáte výběr domácích nebo místně vyráběných rumů, které si můžete vychutnat jako aperitiv nebo digestiv ve společnosti svých blízkých.

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Možnost večeře v à la carte restauraci.

All inclusive: snídaně (bufet), oběd (bufet), večeře (bufet), večeře v à la carte restauraci, nápoje zdarma (nealko, minerální voda, stolní víno, pivo, místní nápoje, domácí víno, long drinky , místní lihoviny, 22-23:30), káva/čaj a sušenky, nápoje v minibaru (denně doplňován)

Fitness a lázně

Wellness, kosmetické služby, masáže - za poplatek
Posilovna: klimatizovaná

Aktivity v hotelu a okolí

Plážový volejbal, Boccia, stolní tenis, jóga, aqua aerobik, kánoe, šplapadla, surfování, tenis, denní a večerní animační programy

Půjčovna kol a skútrů v okolí (za poplatek)


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading