facebook
Marco Polo - Golden Tulip Media -

Golden Tulip Media


Fotogalerie


O hotelu

Hotel leží ve čtvrti Al Barsha Heights nedaleko Dubai Mariny a nákupního centra Mall of the Emirates a pouhých 5 minut chůze od zastávky metra. Je vhodný pro obchodní cestující i pro volný čas. Hotel organizuje několikrát denně zdarma dopravu na veřejnou pláž a do obchodních center.
Hotel nabízí ubytování ve 288 pokojích a byl v roce 2018 kompletně zrenovovaný. K vybavení hotelu patří lobby, 2 restaurace, malý obchod, parkoviště (zdarma) a možnost výměny peněz. Wi-Fi je pro hotelové hosty k dispozici zdarma. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a částečně bezbariérové koupelny.

Lokalita

Dubaj, Al Barsha Heights

Popis pokojů

Moderní pokoje jsou vybaveny koupelnou, minibarem, varnou konvicí, sejfem, TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací. Pokoje typu standard jsou menší (24 m2) bez možnosti přistýlky. Pokoje typu deluxe o velikosti 31 m2 mají možnost 1 přistýlky.

Restaurace, bary, stravování

V hotelu jsou 2 restaurace a kavárna.

Fitness a lázně

K venkovnímu vybavení hotelu patří bazén se sladkou vodou, kde jsou lehátka a slunečníky. Hostům je dále k dispozici fitness a wellness s parními lázněmi a nabídkou masáží (za poplatek).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading