facebook
Marco Polo - Přímé lety z Prahy Medhufushi Island Resort - ALL INCLUSIVE V CENĚ -

Přímé lety z Prahy Medhufushi Island Resort - ALL INCLUSIVE V CENĚ


Fotogalerie


O hotelu

Medhufushi Island Resort je rájem klidu a relaxace. Ostrov zdobí kokosové palmy a tropické rostliny. Kolem ostrova se nachází laguna v odstínech tyrkysové a třpytivě azurově barvy. Resort se také pyšní skvělými potápěčskými místy, lázněmi, plážemi s bílým pískem, které jsou lemované krásným útesem.

Lokalita

Meemu Atoll, vzdálenost od letiště 130 km

Transfer: rychlolodí cca 2 hod, hydroplánem cca 40 minut (za příplatek)
Rozloha: délka cca 1000 m, šířka cca 200 m.

Popis pokojů

Beach Villa: cca 65 m2, Plážové vily jsou postaveny v bílém písku a jsou obklopeny bujnou vegetací pro větší soukromí. Mezi vybavení patří klimatizace, fén, mini bar, sat. TV, trezor, vybavení pro přípravu čaje a kávy.

Water Villa: cca 60 m2, Vodní vily jsou orientované buďto k východu nebo západu slunce. Nacházejí se nad křišťálově čistou lagunou V ložnici mají okna od podlahy ke stropu, takže si můžete plně vychutnat výhled na lagunu, do které můžete také sestoupit po soukromých schodech. Vily disponují také velkou terasou.

Restaurace, bary, stravování

Stravování

All Inclusive: snídaně, oběd, odpolední snack a večeře. Káva, čaj. Voda a ostatní nealko nápoje jsou servírované ve skleničkách. Taktéž alko koktejly, pivo a místní víno. Další alko v nabídce: Gin, Vodka, Whiskey, Brandy, Tequila, Rum, Arrack a Martini. Konzumace v ceně od 10.00 - 00.00, pak zpoplatněno. 

Restaurace:

Malaafaiy:
umístěna vedle bazénu s výhledem na lagunu. V této restauraci si vychutnáte jak svou snídani, tak i oběd a večeři.
Alfresco: restaurace s open air posezením a výhledem na západ slunce.
The Vilu Bar: bar postavený nad lagunou s krásným výhledem na pláž a oceán. Zde si můžete vychutnat ty nejlepší koktejly.

Aktivity v hotelu a okolí

Šipky, stolní hry, volejbal, windsurfing, katamarán, surfing, kanoe, stolní tenis a billiard, potápění, šnorchlování.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading